WIZUALIZACJEREKLAMA
Komputery, oprogramowanie, pozycjonowanie stron www - Poznan, Murowana Goslina, Suchy Las, Swarzedz
PARTNERZY
SALON - Archiwum
Nowa linia mebli IKER
Mamy przyjemność przedstawić Państwu specjalną ofertę kolekcji mebli IKER. Firma IKER produkuje meble z wykorzystaniem najnowszych technologii, bardzo wysokiej jakości surowców, niemałą rolę odgrywa kilkunastoletnie doświadczenie firmy. Idealny design jest jednak największą wartością tych mebli.
Magnum Parket
Magnum Parket a.s. jest jednym z czołowych producentów podłóg drewnianych w Europie,a  produkty obecne są na rynkach całego świata.
QUBIKA DESIGN
QUBIKA DESIGN powstała z pasji do  elegancji designu. To szerokie pojęcie wyraża  we wszystkich oferowanych produktach: od kamienia do mebli nowoczesnych.  Każdy mebel reprezentuje sztukę i wyrafinowany styl. Łączy nowoczesność z tradycją i klasykę z designem.  Projekty Qubika design to ponadczasowe piękno, współczesne trendy i niezaprzeczalny komfort.


Mebel + Ścianka = Meblościanka
Niegdyś toporna i niezgrabna, a jednak królowa polskich domów z wielkiej płyty. Dzisiaj lekka i subtelna, nienachlany mistrz drugiego planu. Dziecko francuskiego modernizmu któremu przewodził funkcjonalizm. Bezdyskusyjnie praktyczna, co stanowi gwarant ponadczasowości. Meblościanka.
Eklektyczny kogiel-mogiel, czyli sztuka łączenia starego z nowym
Prawdę powiedziawszy eklektyzm jest nam doskonale znany od dziesiątek lat. Każdy z nas przecież posiada w swoim domu przedmioty o wartości sentymentalnej, odziedziczone bądź nabyte, które ochoczo prezentujemy w relacji z nowoczesnymi odpowiednikami. Cały ambaras polega na tym, by łączenia dokonać w sposób wyszukany.
W blasku kominka
Któż nie marzy od czasu do czasu o wieczorze spedzonym przy buzującym w kominku ogieniu? Ten element wnętrza, do niedawna zarezerwowany dla mieszkańców domów jednorodzinnych, stał się dostępny również dla właścicieli mieszkań w budynkach wielorodzinnych.

W harmonii z naturą – otwórzmy drzwi barwom jesieni
Znamy już opinie ekspertów na temat dopasowania diety do odpowiedniego sezonu w roku. A co gdyby tak pójść o krok dalej i urządzić wnętrze zgodnie z panującą na zewnątrz aurą?

Plexi w domu
Kiedy 10 lat temu włoska firma Kartell przedstawiła na targach meblowych w Milanie wykonane z plexi krzesło 'La Marie' Phillippe Starcka, dało to poczatek nurtowi który przyniósł w ciągu ostatnich lat wiele ciekawych projektów. Dla uczczenia sukcesów minionej dekady firma Kartell wypuszcza w tym roku na rynek kolejny projekt Starcka - komodę Ghost Buster.
Nieprzecenione walory barw
Urządzając swoje mieszkanie zastanówmy się jakich barw użyjemy do wykończenia wnętrza. Pamiętajmy, że psychologia kolorów odgrywa ogromne znaczenie dla naszego samopoczucia , odpoczynku, relaksu i ogólnie stanu psychicznego.
Telewizor w salonie
Często jednym z najważniejszym elementów naszego salonu jest kąt telewizyjny. Jednak aranżacja takiego miejsca, wbrew pozorom, nie zawsze należy do najłatwiejszych. Przy projektowaniu kącika telewizyjnego nie bez znaczenia pozostaje kilka naprawdę istotnych elementów.
«Prev || 1 || Next»
WYDARZENIA
Warsaw Home 2017
Takich targów, na taką skalę jeszcze w Polsce nie było. Znakomite wzornictwo, wielcy producenci, gwiazdy designu i najlepsi architekci przyciągnęli na Warsaw Home tłumy zwiedzających.
Europejski Festiwal Szkła
Autorami projektu ”Play with Glass” – European Glass Festival są Anita Bialic oraz prof. Kazimierz Pawlak. Europejski Festiwal Szkła, włączony do aplikacji miasta Wrocław do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2016, jest organizowany od 2012 roku, w październiku, przez Fundację Fly with Art i Galerię BB w ścisłej współpracy z Gminą Wrocław, Akademią Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu oraz Związkiem Polskich Artystów Plastyków – Okręg Wrocławski.
METALMEX TRENDY I INNOWACJE 2017
Najnowsza oferta przemysłu meblarskiego i propozycje największych producentów w branży już 29.09.2017 podczas VIII edycji targów branżowych METALMEX 2017 TRENDY I INNOWACJE
archiwum
PORADY EKSPERTOW
Jak nie pokłócić się z żoną podczas meczu

Zagorzali kibice już szykują sobie miejsce na kanapie i rozgrzewają telewizory na rozpoczynające się lada chwila Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Wielu panów z chęcią wyłączyłoby się w tym czasie z obowiązków domowych na rzecz oglądania meczu. To niestety może prowadzić do awantury. Podpowiadamy, jak bezkonfliktowo przetrwać mistrzostwa w domu.

Kolory wnętrz - jak dobierać?

Jeżeli chcemy radykalnie zmienić wygląd naszego domu, najszybciej, najtaniej zrobimy to za pomocą farby. Jakie wybrać kolory do wnętrza?
archiwum
DEKORACJE
Wino to światło słońca uwięzione w wodzie
Rzekł tak Galileusz i kolejny raz miał rację. Ale co zrobić, by owe światło znajdowało się u nas w domu? Zrobić w nim winnicę!
Kinnarps na pokładzie Prometeusza i Deweloperskiej
Fotel Omni marki Materia znalazł się na pokładzie statku kosmicznego z najnowszej produkcji Ridleya Scotta – Prometeusz. Dużo więcej mebli Kinnarps'a stanowi wyposażenie lokalu DEWELOPERSKA przy placu C. Ratajskiego w Poznaniu.
archiwum
OGRÓD
Może i koniec lata, ale nie mebli ogrodowych!
Lubimy robić zakupy tam, gdzie są przeceny i wyprzedaże. Przeważnie chodzi o ubrania, ale czemu meble mają nie mieć takich promocji?
Meble ogrodowe
Znajdź swoją oazę.
Meble z technorattanu.
Eleganckie meble z technorattanu oprócz tego, że są praktyczne, są również
estetycznym i stylowym dodatkiem zarówno na tarasy jak i do wnętrz.
Ogród – zielona część naszego domu.

Z natury rzeczy ogród kojarzy nam się ze spokojem, wyciszeniem. Wprawdzie są także ogrody surowe i zimne, lecz nie pozbawione romantyzmu. W każdym ogrodzie powinno znaleźć się miejsce na typowo romantyczny kącik, w którym można się wyciszyć, zrelaksować, odciąć od nawału pracy. Nawet jeżeli mamy do dyspozycji niewielki kawałek terenu, warto go zagospodarować pod takim właśnie kątem.
archiwum