WIZUALIZACJEREKLAMA
Komputery, oprogramowanie, pozycjonowanie stron www - Poznan, Murowana Goslina, Suchy Las, Swarzedz
PARTNERZY
SYPIALNIA - Archiwum
Łóżko wodne

Łóżka wodne wciąż są uważane za ekskluzywne, głównie ze względu na fakt, że do niedawna miały niezwykle wysokie ceny. Obecnie można je dostać już za około 4 000 zł, choć są modele kosztujące pięciokrotnie więcej. Jeśli posiadamy w domu wytrzymałą ramę, można ją zmienić w łóżko wodne kupując znacznie tańszy wodny materac. Ceny zaczynają się od około 1 500 zł.
Uroki garderoby

Przechowywanie naszych rzeczy to nie lada wyzwanie, zwłaszcza jeśli nie możemy przeznaczyć na to dużej przestrzeni. Najczęściej w takich przypadkach zaczynamy gromadzić kolejne szafy, komody i mniejsze szafeczki albo odbieramy naszemu mieszkaniu tlen, montując słynne pawlacze. Tymczasem łatwiejszym rozwiązaniem jest garderoba.

Relaksująca zieleń

Dobieranie kolorów do sypialni jest swego rodzajem tworzeniem przestrzeni osobistej, która wyraża indywidualne pragnienia i oczekiwania. Dla wielu oznacza to miejsce, w którym można się zrelaksować odpocząć.

Sypialnia jak ze snu
Sypialnia jest szczególnym pomieszczeniem w naszym domu. Decyzja odnośnie pokoju, który na nią przeznaczymy, powinna być poprzedzona rozważeniem paru istotnych kwestii.
Optycznie powiększamy sypialnię
Mieszkający w blokach wiedzą, że problem małych sypialenek jest powszechny. Pomimo tego, że gabarytowo często nie jesteśmy w stanie zwiększyć ich rozmiarów, istnieją sposoby by wizualnie zmienić ten stan rzeczy.
Poduszeczki, poduszki, poduchy
Przedmiot jakże ściśle kojarzący się z komfortem. Poduszki istenieją w naszych domostwach od zarania dziejów.
Pościelowa rewolucja
Znane przysłowie mówi: jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz. Warto je sobie wziąć do serca, zwłaszcza, gdy budzimy się rano z grymasem na twarzy mówiąc, iż jesteśmy zmęczeni, a sen nie dał nam należytej regeneracji sił. Nie zawsze winne jest łóżko, często problemy ze snem powoduje nieodpowiednia pościel. Dlatego jej właściwy dobór, dostosowany do naszych potrzeb, jest już połową sukcesu.
«Prev || 1 || Next»
WYDARZENIA
Warsaw Home 2017
Takich targów, na taką skalę jeszcze w Polsce nie było. Znakomite wzornictwo, wielcy producenci, gwiazdy designu i najlepsi architekci przyciągnęli na Warsaw Home tłumy zwiedzających.
Europejski Festiwal Szkła
Autorami projektu ”Play with Glass” – European Glass Festival są Anita Bialic oraz prof. Kazimierz Pawlak. Europejski Festiwal Szkła, włączony do aplikacji miasta Wrocław do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2016, jest organizowany od 2012 roku, w październiku, przez Fundację Fly with Art i Galerię BB w ścisłej współpracy z Gminą Wrocław, Akademią Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu oraz Związkiem Polskich Artystów Plastyków – Okręg Wrocławski.
METALMEX TRENDY I INNOWACJE 2017
Najnowsza oferta przemysłu meblarskiego i propozycje największych producentów w branży już 29.09.2017 podczas VIII edycji targów branżowych METALMEX 2017 TRENDY I INNOWACJE
archiwum
PORADY EKSPERTOW
Jak nie pokłócić się z żoną podczas meczu

Zagorzali kibice już szykują sobie miejsce na kanapie i rozgrzewają telewizory na rozpoczynające się lada chwila Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Wielu panów z chęcią wyłączyłoby się w tym czasie z obowiązków domowych na rzecz oglądania meczu. To niestety może prowadzić do awantury. Podpowiadamy, jak bezkonfliktowo przetrwać mistrzostwa w domu.

Kolory wnętrz - jak dobierać?

Jeżeli chcemy radykalnie zmienić wygląd naszego domu, najszybciej, najtaniej zrobimy to za pomocą farby. Jakie wybrać kolory do wnętrza?
archiwum
DEKORACJE
Wino to światło słońca uwięzione w wodzie
Rzekł tak Galileusz i kolejny raz miał rację. Ale co zrobić, by owe światło znajdowało się u nas w domu? Zrobić w nim winnicę!
Kinnarps na pokładzie Prometeusza i Deweloperskiej
Fotel Omni marki Materia znalazł się na pokładzie statku kosmicznego z najnowszej produkcji Ridleya Scotta – Prometeusz. Dużo więcej mebli Kinnarps'a stanowi wyposażenie lokalu DEWELOPERSKA przy placu C. Ratajskiego w Poznaniu.
archiwum
OGRÓD
Może i koniec lata, ale nie mebli ogrodowych!
Lubimy robić zakupy tam, gdzie są przeceny i wyprzedaże. Przeważnie chodzi o ubrania, ale czemu meble mają nie mieć takich promocji?
Meble ogrodowe
Znajdź swoją oazę.
Meble z technorattanu.
Eleganckie meble z technorattanu oprócz tego, że są praktyczne, są również
estetycznym i stylowym dodatkiem zarówno na tarasy jak i do wnętrz.
Ogród – zielona część naszego domu.

Z natury rzeczy ogród kojarzy nam się ze spokojem, wyciszeniem. Wprawdzie są także ogrody surowe i zimne, lecz nie pozbawione romantyzmu. W każdym ogrodzie powinno znaleźć się miejsce na typowo romantyczny kącik, w którym można się wyciszyć, zrelaksować, odciąć od nawału pracy. Nawet jeżeli mamy do dyspozycji niewielki kawałek terenu, warto go zagospodarować pod takim właśnie kątem.
archiwum