WIZUALIZACJEREKLAMA
Komputery, oprogramowanie, pozycjonowanie stron www - Poznan, Murowana Goslina, Suchy Las, Swarzedz
PARTNERZY
POKÓJ DZIECIĘCY - Archiwum
Czas dla dziecka
W życiu rodzinnym najważniejsze jest, by być razem. W natłoku codziennych obowiązków wielu osobom trudno jest wygospodarować na to czas. Jednakże bycie razem jest naprawdę proste, a najlepszym do tego miejscem jest dom rodzinny. IKEA od lat inspiruje ludzi do dokonywania pozytywnych zmian w ich życiu.
Hocki klocki
Tekturowe klocki konstrukcyjne do zabawy w domu i plenerze. Ekologicznie i miło!
Łóżko samochód dla dziecka

Współczesny design oferuje szeroki wybór mebli i dodatków do aranżacji pokoju dziecięcego. Wśród propozycji, które cieszą się szczególnym uznaniem małych projektantów, królują łóżka w kształcie samochodu.
Różowy pokój dla dziewczynki

Kolor różowy jest bardzo popularny zarówno na ścianach, jak i jako element wyposażenia pokoju dla dziewczynek.
Kolory dla nastolatków

Pokój jest utożsamiany przez nastolatka jako jego własny azyl, ale  także z miejscem gdzie zmuszony jest tkwić i odrabiać lekcje. Biorąc pod uwagę godziny spędzone w nad lekcjami i godziny spędzone na rozrywce wywnioskować można, że średnio nastolatek w swoim pokoju, przebywa około 8 godzin dziennie. Ważne jest by spędzany w nim czas był przyjemny i nastrajał pozytywnie.

Miejsce do nauki dla nastolatka

Młodzież rządzi się swoimi prawami. Pokój nastolatka to jego azyl, miejsce do którego najchętniej nie wpuszczałby nikogo bez pozwolenia, a każdy intruz jest niechętnie akceptowany. Jak w takich warunkach upewnić się, że nasze dziecko się uczy? Organizując mu jak najlepszą do tego celu przestrzeń!

Dziecięca kolorystyka

Pokój dla dziecka powinien być urządzony z pomysłem, rozwagą i kreatywnością. Przede wszystkim musi być on dostosowany do wieku i potrzeb naszej pociechy. Przedstawiamy państwu kilka przydatnych rozwiązań.

«Prev || 1 || Next»
WYDARZENIA
Warsaw Home 2017
Takich targów, na taką skalę jeszcze w Polsce nie było. Znakomite wzornictwo, wielcy producenci, gwiazdy designu i najlepsi architekci przyciągnęli na Warsaw Home tłumy zwiedzających.
Europejski Festiwal Szkła
Autorami projektu ”Play with Glass” – European Glass Festival są Anita Bialic oraz prof. Kazimierz Pawlak. Europejski Festiwal Szkła, włączony do aplikacji miasta Wrocław do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2016, jest organizowany od 2012 roku, w październiku, przez Fundację Fly with Art i Galerię BB w ścisłej współpracy z Gminą Wrocław, Akademią Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu oraz Związkiem Polskich Artystów Plastyków – Okręg Wrocławski.
METALMEX TRENDY I INNOWACJE 2017
Najnowsza oferta przemysłu meblarskiego i propozycje największych producentów w branży już 29.09.2017 podczas VIII edycji targów branżowych METALMEX 2017 TRENDY I INNOWACJE
archiwum
PORADY EKSPERTOW
Jak nie pokłócić się z żoną podczas meczu

Zagorzali kibice już szykują sobie miejsce na kanapie i rozgrzewają telewizory na rozpoczynające się lada chwila Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Wielu panów z chęcią wyłączyłoby się w tym czasie z obowiązków domowych na rzecz oglądania meczu. To niestety może prowadzić do awantury. Podpowiadamy, jak bezkonfliktowo przetrwać mistrzostwa w domu.

Kolory wnętrz - jak dobierać?

Jeżeli chcemy radykalnie zmienić wygląd naszego domu, najszybciej, najtaniej zrobimy to za pomocą farby. Jakie wybrać kolory do wnętrza?
archiwum
DEKORACJE
Wino to światło słońca uwięzione w wodzie
Rzekł tak Galileusz i kolejny raz miał rację. Ale co zrobić, by owe światło znajdowało się u nas w domu? Zrobić w nim winnicę!
Kinnarps na pokładzie Prometeusza i Deweloperskiej
Fotel Omni marki Materia znalazł się na pokładzie statku kosmicznego z najnowszej produkcji Ridleya Scotta – Prometeusz. Dużo więcej mebli Kinnarps'a stanowi wyposażenie lokalu DEWELOPERSKA przy placu C. Ratajskiego w Poznaniu.
archiwum
OGRÓD
Może i koniec lata, ale nie mebli ogrodowych!
Lubimy robić zakupy tam, gdzie są przeceny i wyprzedaże. Przeważnie chodzi o ubrania, ale czemu meble mają nie mieć takich promocji?
Meble ogrodowe
Znajdź swoją oazę.
Meble z technorattanu.
Eleganckie meble z technorattanu oprócz tego, że są praktyczne, są również
estetycznym i stylowym dodatkiem zarówno na tarasy jak i do wnętrz.
Ogród – zielona część naszego domu.

Z natury rzeczy ogród kojarzy nam się ze spokojem, wyciszeniem. Wprawdzie są także ogrody surowe i zimne, lecz nie pozbawione romantyzmu. W każdym ogrodzie powinno znaleźć się miejsce na typowo romantyczny kącik, w którym można się wyciszyć, zrelaksować, odciąć od nawału pracy. Nawet jeżeli mamy do dyspozycji niewielki kawałek terenu, warto go zagospodarować pod takim właśnie kątem.
archiwum