WIZUALIZACJEREKLAMA
Komputery, oprogramowanie, pozycjonowanie stron www - Poznan, Murowana Goslina, Suchy Las, Swarzedz
PARTNERZY
PRZEDPOKÓJ - Archiwum
Skandynawska jakość w przedpokoju

Firma SALG jest dystrybutorem nowoczesnych mebli do przedpokoju duńskiej firmy LASTEIN.
SALG - inne spojrzenie na przedpokój
Nowoczesne meble do przedpokoju i biur. Wieszaki, ławki, półki itp. oryginalny design solidność wykonania.
Zamiast szafy - wieszak
Bardzo często zdarza się, że w wąskich lub nieustawnych przedpokojach brakuje miejsca na szafę. W takich pomieszczeniach szafa nie sprawdza się. Nawet gdybyśmy próbowali ustawić ją  stracilibyśmy na tym tylko czas i energię, a szafa tylko zajmie nam nie potrzebnie dużo miejsca. Jedynym rozwiązaniem jest zakupienie bardzo praktycznego  i dobrze dobranego wieszaka.
Parasolki, parasolki proszę brać panowie, panie!
Są naszymi największymi sprzymierzeńcami, kiedy toniemy w jesiennych strugach deszczu. Duże męskie parasole, małe szybko rozkładane parasolki, eleganckie, kolorowe, szalone w kształtach i klasyczne. Zawsze chronią przed pluchą, czasem ponurą i kapiącą rzeczywistość rozświetlają feerią barw, a bywa że dodają szyku.
Sposób na mały przedpokój

Pierwsze wrażenie pozostaje w pamięci bardzo długo. W przypadku mieszkań takie pierwsze wrażenie daje przedpokój. Jak sprawić, by było ono jak najlepsze?

Pomysłowy przedpokój

Urządzanie i dekorowanie przedpokoi oraz korytarzy to bardzo emocjonujące zajęcie. Nie chodzi tu tylko o dobór mebli czy kolorów, lecz o stworzenie reprezentatywnej wizytówki naszego domu. Są dwie podstawowe funkcje, jakie powinien spełniać przedpokój. Po pierwsze musi być praktyczny, po drugie estetyczny.

«Prev || 1 || Next»
WYDARZENIA
Warsaw Home 2017
Takich targów, na taką skalę jeszcze w Polsce nie było. Znakomite wzornictwo, wielcy producenci, gwiazdy designu i najlepsi architekci przyciągnęli na Warsaw Home tłumy zwiedzających.
Europejski Festiwal Szkła
Autorami projektu ”Play with Glass” – European Glass Festival są Anita Bialic oraz prof. Kazimierz Pawlak. Europejski Festiwal Szkła, włączony do aplikacji miasta Wrocław do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2016, jest organizowany od 2012 roku, w październiku, przez Fundację Fly with Art i Galerię BB w ścisłej współpracy z Gminą Wrocław, Akademią Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu oraz Związkiem Polskich Artystów Plastyków – Okręg Wrocławski.
METALMEX TRENDY I INNOWACJE 2017
Najnowsza oferta przemysłu meblarskiego i propozycje największych producentów w branży już 29.09.2017 podczas VIII edycji targów branżowych METALMEX 2017 TRENDY I INNOWACJE
archiwum
PORADY EKSPERTOW
Jak nie pokłócić się z żoną podczas meczu

Zagorzali kibice już szykują sobie miejsce na kanapie i rozgrzewają telewizory na rozpoczynające się lada chwila Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Wielu panów z chęcią wyłączyłoby się w tym czasie z obowiązków domowych na rzecz oglądania meczu. To niestety może prowadzić do awantury. Podpowiadamy, jak bezkonfliktowo przetrwać mistrzostwa w domu.

Kolory wnętrz - jak dobierać?

Jeżeli chcemy radykalnie zmienić wygląd naszego domu, najszybciej, najtaniej zrobimy to za pomocą farby. Jakie wybrać kolory do wnętrza?
archiwum
DEKORACJE
Wino to światło słońca uwięzione w wodzie
Rzekł tak Galileusz i kolejny raz miał rację. Ale co zrobić, by owe światło znajdowało się u nas w domu? Zrobić w nim winnicę!
Kinnarps na pokładzie Prometeusza i Deweloperskiej
Fotel Omni marki Materia znalazł się na pokładzie statku kosmicznego z najnowszej produkcji Ridleya Scotta – Prometeusz. Dużo więcej mebli Kinnarps'a stanowi wyposażenie lokalu DEWELOPERSKA przy placu C. Ratajskiego w Poznaniu.
archiwum
OGRÓD
Może i koniec lata, ale nie mebli ogrodowych!
Lubimy robić zakupy tam, gdzie są przeceny i wyprzedaże. Przeważnie chodzi o ubrania, ale czemu meble mają nie mieć takich promocji?
Meble ogrodowe
Znajdź swoją oazę.
Meble z technorattanu.
Eleganckie meble z technorattanu oprócz tego, że są praktyczne, są również
estetycznym i stylowym dodatkiem zarówno na tarasy jak i do wnętrz.
Ogród – zielona część naszego domu.

Z natury rzeczy ogród kojarzy nam się ze spokojem, wyciszeniem. Wprawdzie są także ogrody surowe i zimne, lecz nie pozbawione romantyzmu. W każdym ogrodzie powinno znaleźć się miejsce na typowo romantyczny kącik, w którym można się wyciszyć, zrelaksować, odciąć od nawału pracy. Nawet jeżeli mamy do dyspozycji niewielki kawałek terenu, warto go zagospodarować pod takim właśnie kątem.
archiwum