WIZUALIZACJEREKLAMA
Komputery, oprogramowanie, pozycjonowanie stron www - Poznan, Murowana Goslina, Suchy Las, Swarzedz
PARTNERZYSALON
Nowa linia mebli IKER
Mamy przyjemność przedstawić Państwu specjalną ofertę kolekcji mebli IKER. Firma IKER produkuje meble z wykorzystaniem najnowszych technologii, bardzo wysokiej jakości surowców, niemałą rolę odgrywa kilkunastoletnie doświadczenie firmy. Idealny design jest jednak największą wartością tych mebli.
Sixteen to obszerny, wygodny, przytulny fotel o miękkiej linii pełnej łagodnych krzywizn i krągłości. Jego kształty podkreślają starannie rozmieszczone przeszycia. By dodać mu nieco lekkości i figlarności projektant Marek Gawlik ozdobił go srebrnymi, metalowymi guzikami – wygląda niczym apetyczny deser posypany dekoracyjnymi groszkami lub modna damska torebka ozdobiona nitami. Może być tapicerowany zarówno skórą, jak i tkaniną – świetnie wygląda w bieli, w słodkich pastelach, a także w mocnych, czystych kolorach, takich jak amarant czy limonkowa zieleń.

m.a.g.n.e.t.i.c.
to system przyciągających się brył powstałych w oparciu o dwa założenia projektowe: systemowość , modulnośc , różnorodność estetyczna będąca wynikową wielowariantowością zestawień poszczególnych elementów ,wygoda siedzenia i użytkowania. Efektem pracy nad ideą m.a.g.n.e.t.i.c. są moduły w których powtarzalne siedzisko zestawione jest z oparciami o zmiennej głębokości. kombinacje konfiguracji poszczególnych modułów dają nieograniczone możliwości kreowania, dzięki temu m.a.g.n.e.t.i.c. odpowiada na różnorodne zapotrzebowania funkcjonalne i przestrzenne.
Mac to mebel-kameleon. Uniwersalna forma tego fotela pozwala na zestawienie go z różnymi sofami czy narożnikami. Może też być efektownym solistą – przy kominku, w domowej bibliotece, koło sprzętu audio. Wtedy warto zaryzykować i wybrać ciekawa niebanalną tapicerkę – żywą czerwień lub skórę z włosem. Miękkie poduchy siedziska i oparcia gwarantują wygodę siedzenia, a solidna metalowa stopa – stabilność. Korzystanie z mebla ułatwia mechanizm obrotowy.

BOXX to meble typu lounge - czyli niezwykle komfortowe, zachęcająco miękkie i przytulne. Modułowa konstrukcja umożliwia swobodne tworzenie foteli, szezlongów, sof i narożników w dowolnym rozmiarze od S do XXL. Jednak regularny podział to nie tylko estetyczny zabieg podkreślający miękkość masywnej bryły mebla: wewnątrz kryje się system perfekt-ergo, który gwarantuje wyjątkową wygodę.

Plumm to pełen wdzięku duet wizualnej lekkości oraz miękkości. Lekkie siedziska z wygodnym oparciem, na wysokich nogach z chromowanej stali zestawione z pufami o miękko zaokrąglonych krawędziach tworzą idealną całość. Łatwość łączenia modułów i różnorodność ich kombinacji pozwala dostosować siedziska do wielkości i kształtu pomieszczeń.Next to system komfortowych mebli mieszkaniowych o dwóch różnych obliczach: czyli uniwersalny, adresowany do większej grupy klientów. Wyposażony w drewniane nogi o miękkiej linii staje się klasyczny i spokojny. Dwoistą naturę Nexta podkreśla także zestawienie łagodnych krzywizn wnętrza mebla z ostro ściętą, zewnętrzną krawędzią oparcia.

Inspirowany budową anatomiczna pająków Spider ma drapieżny charakter. Osiągnął też pajęczą zdolność adaptacji do każdego otoczenia. Dzięki swoim pajęczym nóżkom, stabilna i solidna konstrukcja zyskuje ultralekkość i dynamikę. Kolekcja Spider przeznaczona jest do biur i wnętrz publicznych, takich jak poczekalnie czy sale wykładowe.

Więcej informacji na temat kolekcji jak również projektowania i aranżacji wnętrz udziela
mgr inż. arch. Agnieszka Tyma 791 763 794
Data: 26.05.2011, godzina: 09:43:08. Autor: materiały prasowe IKER

WYDARZENIA
Warsaw Home 2017
Takich targów, na taką skalę jeszcze w Polsce nie było. Znakomite wzornictwo, wielcy producenci, gwiazdy designu i najlepsi architekci przyciągnęli na Warsaw Home tłumy zwiedzających.
Europejski Festiwal Szkła
Autorami projektu ”Play with Glass” – European Glass Festival są Anita Bialic oraz prof. Kazimierz Pawlak. Europejski Festiwal Szkła, włączony do aplikacji miasta Wrocław do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2016, jest organizowany od 2012 roku, w październiku, przez Fundację Fly with Art i Galerię BB w ścisłej współpracy z Gminą Wrocław, Akademią Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu oraz Związkiem Polskich Artystów Plastyków – Okręg Wrocławski.
METALMEX TRENDY I INNOWACJE 2017
Najnowsza oferta przemysłu meblarskiego i propozycje największych producentów w branży już 29.09.2017 podczas VIII edycji targów branżowych METALMEX 2017 TRENDY I INNOWACJE
archiwum
PORADY EKSPERTOW
Jak nie pokłócić się z żoną podczas meczu

Zagorzali kibice już szykują sobie miejsce na kanapie i rozgrzewają telewizory na rozpoczynające się lada chwila Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Wielu panów z chęcią wyłączyłoby się w tym czasie z obowiązków domowych na rzecz oglądania meczu. To niestety może prowadzić do awantury. Podpowiadamy, jak bezkonfliktowo przetrwać mistrzostwa w domu.

Kolory wnętrz - jak dobierać?

Jeżeli chcemy radykalnie zmienić wygląd naszego domu, najszybciej, najtaniej zrobimy to za pomocą farby. Jakie wybrać kolory do wnętrza?
archiwum
DEKORACJE
Wino to światło słońca uwięzione w wodzie
Rzekł tak Galileusz i kolejny raz miał rację. Ale co zrobić, by owe światło znajdowało się u nas w domu? Zrobić w nim winnicę!
Kinnarps na pokładzie Prometeusza i Deweloperskiej
Fotel Omni marki Materia znalazł się na pokładzie statku kosmicznego z najnowszej produkcji Ridleya Scotta – Prometeusz. Dużo więcej mebli Kinnarps'a stanowi wyposażenie lokalu DEWELOPERSKA przy placu C. Ratajskiego w Poznaniu.
archiwum
OGRÓD
Może i koniec lata, ale nie mebli ogrodowych!
Lubimy robić zakupy tam, gdzie są przeceny i wyprzedaże. Przeważnie chodzi o ubrania, ale czemu meble mają nie mieć takich promocji?
Meble ogrodowe
Znajdź swoją oazę.
Meble z technorattanu.
Eleganckie meble z technorattanu oprócz tego, że są praktyczne, są również
estetycznym i stylowym dodatkiem zarówno na tarasy jak i do wnętrz.
Ogród – zielona część naszego domu.

Z natury rzeczy ogród kojarzy nam się ze spokojem, wyciszeniem. Wprawdzie są także ogrody surowe i zimne, lecz nie pozbawione romantyzmu. W każdym ogrodzie powinno znaleźć się miejsce na typowo romantyczny kącik, w którym można się wyciszyć, zrelaksować, odciąć od nawału pracy. Nawet jeżeli mamy do dyspozycji niewielki kawałek terenu, warto go zagospodarować pod takim właśnie kątem.
archiwum