WIZUALIZACJEREKLAMA
Komputery, oprogramowanie, pozycjonowanie stron www - Poznan, Murowana Goslina, Suchy Las, Swarzedz
PARTNERZYKUCHNIA
Nowości w meblach SCHMIDT
Życie to odkrywanie czegoś nowego – różnicy między dobrze znanym, a tym co odkrywamy. Pokazujemy Państwu, jak to jest w kuchniach Schmidt, ponieważ zostały one zaprojektowane jako miejsca pełne wrażeń, które otwierają w życiu codziennym niezliczone możliwości.

Kuchnie Schmidt proponują nowe rozwiązania i prezentują aktualne trendy. W ofercie posiadają bogatą i różnorodną kolorystykę frontów oraz wszelkie modele, aby móc zaprojektować kuchnię nowoczesną, tradycyjną, klasyczną, czy nawet w stylu prowansalskim. Poza obecnymi już bielą i ecrue w kuchniach Schmidt, całkiem odważnie wkraczają kolory ciemne, natężone i głębokie. Modne stają się grafity i czerń łączona oczywiście z bielą. Nieodłącznymi elementami wykończenia jest stal i szkło.

Dziś kuchnia nowoczesna to kuchnia otwarta. To jeden z ważniejszych wyznaczników, które wpływają na najnowszą stylistykę. Innym, bardzo ważnym kryterium, jest jakość i gwarancja. Meble firmy SCHMIDT jako jedyne w Europie mają korpus o grubości 19 mm i do ich produkcji używa się wyłącznie materiałów ekologicznych. Zaletą jest ich stabilność i łatwość w utrzymaniu czystości. Szuflady wytrzymują obciążenie nawet do 60 kg. Powierzchnie robocze są dostosowane do wzrostu, aby praca w kuchni gotując lub zmywając była komfortem przy optymalnej postawie bez obciążania kręgosłupa.

Proponujemy zabudowę kuchni w sposób bardzo minimalistyczny i delikatny, gdzie pojawia się tylko akcent wiszącej szafy, fronty zazwyczaj są gładkie, z coraz częściej podkreśloną fakturą powierzchni, z wyeksponowanymi słojami coraz modniejszych egzotycznych gatunków drzew. Obok frontów z laminatem o fakturze drewna stosowane są z ogromną popularnością lakierowane na wysoki połysk. Uchwyty proste, ze stali nierdzewnej lub całkiem niewidoczne: wpuszczane we fronty.

Firma SCHMIDT Kuchnie jest najstarszą firmą w Polsce z meblami indywidualnie projektowanymi i jej tradycja sięga już 22 lat. Firma bardzo dużą wagę przykłada do jakości – co obecnie owocuje w postaci zwiększonych zysków i pozyskiwaniem Klientów z całej Polski.

Więcej informacji na stronie http://www.schmidt-kuchnie.pl/

Data: 10.06.2011, godzina: 13:40:28.

WYDARZENIA
Warsaw Home 2017
Takich targów, na taką skalę jeszcze w Polsce nie było. Znakomite wzornictwo, wielcy producenci, gwiazdy designu i najlepsi architekci przyciągnęli na Warsaw Home tłumy zwiedzających.
Europejski Festiwal Szkła
Autorami projektu ”Play with Glass” – European Glass Festival są Anita Bialic oraz prof. Kazimierz Pawlak. Europejski Festiwal Szkła, włączony do aplikacji miasta Wrocław do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2016, jest organizowany od 2012 roku, w październiku, przez Fundację Fly with Art i Galerię BB w ścisłej współpracy z Gminą Wrocław, Akademią Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu oraz Związkiem Polskich Artystów Plastyków – Okręg Wrocławski.
METALMEX TRENDY I INNOWACJE 2017
Najnowsza oferta przemysłu meblarskiego i propozycje największych producentów w branży już 29.09.2017 podczas VIII edycji targów branżowych METALMEX 2017 TRENDY I INNOWACJE
archiwum
PORADY EKSPERTOW
Jak nie pokłócić się z żoną podczas meczu

Zagorzali kibice już szykują sobie miejsce na kanapie i rozgrzewają telewizory na rozpoczynające się lada chwila Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Wielu panów z chęcią wyłączyłoby się w tym czasie z obowiązków domowych na rzecz oglądania meczu. To niestety może prowadzić do awantury. Podpowiadamy, jak bezkonfliktowo przetrwać mistrzostwa w domu.

Kolory wnętrz - jak dobierać?

Jeżeli chcemy radykalnie zmienić wygląd naszego domu, najszybciej, najtaniej zrobimy to za pomocą farby. Jakie wybrać kolory do wnętrza?
archiwum
DEKORACJE
Wino to światło słońca uwięzione w wodzie
Rzekł tak Galileusz i kolejny raz miał rację. Ale co zrobić, by owe światło znajdowało się u nas w domu? Zrobić w nim winnicę!
Kinnarps na pokładzie Prometeusza i Deweloperskiej
Fotel Omni marki Materia znalazł się na pokładzie statku kosmicznego z najnowszej produkcji Ridleya Scotta – Prometeusz. Dużo więcej mebli Kinnarps'a stanowi wyposażenie lokalu DEWELOPERSKA przy placu C. Ratajskiego w Poznaniu.
archiwum
OGRÓD
Może i koniec lata, ale nie mebli ogrodowych!
Lubimy robić zakupy tam, gdzie są przeceny i wyprzedaże. Przeważnie chodzi o ubrania, ale czemu meble mają nie mieć takich promocji?
Meble ogrodowe
Znajdź swoją oazę.
Meble z technorattanu.
Eleganckie meble z technorattanu oprócz tego, że są praktyczne, są również
estetycznym i stylowym dodatkiem zarówno na tarasy jak i do wnętrz.
Ogród – zielona część naszego domu.

Z natury rzeczy ogród kojarzy nam się ze spokojem, wyciszeniem. Wprawdzie są także ogrody surowe i zimne, lecz nie pozbawione romantyzmu. W każdym ogrodzie powinno znaleźć się miejsce na typowo romantyczny kącik, w którym można się wyciszyć, zrelaksować, odciąć od nawału pracy. Nawet jeżeli mamy do dyspozycji niewielki kawałek terenu, warto go zagospodarować pod takim właśnie kątem.
archiwum