WIZUALIZACJEREKLAMA
Komputery, oprogramowanie, pozycjonowanie stron www - Poznan, Murowana Goslina, Suchy Las, Swarzedz
PARTNERZYPOKÓJ DZIECIĘCY
Kolory dla nastolatków

Pokój jest utożsamiany przez nastolatka jako jego własny azyl, ale  także z miejscem gdzie zmuszony jest tkwić i odrabiać lekcje. Biorąc pod uwagę godziny spędzone w nad lekcjami i godziny spędzone na rozrywce wywnioskować można, że średnio nastolatek w swoim pokoju, przebywa około 8 godzin dziennie. Ważne jest by spędzany w nim czas był przyjemny i nastrajał pozytywnie.

W przypadku kolorów ważne jest by wpierw wybrać kolor ewentualnych dywanów, bądź mebli a następnie farbę do całego pokoju, ponieważ wtedy możemy mieć pewność iż będą do siebie dopasowane. Kolory takie jak niebieski szary wpływają na koncentrację oraz skupienie, podczas gdy brązowy, beżowy, kolory ciepłe pobudzają do pracy, nastawiają pozytywnie. Ważne jest także by wplątać kolory które są pogodne oraz intensywne, pamiętając by jednocześnie ich nie nadużywać.

Ważne jest także, by zwrócić uwagę na takie szczegóły jak na przykład odpowiednie ustawienie monitora komputera, a dokładnie w taki sposób by światło słoneczne nie padało na monitor. Warto też dobierając inne elementy pokoju takie jak chociażby segregatory czy obrazki na ścianę pamietając  o dominujący kolorach.

Małe pokoje mają to do siebie, że mimo wszystko muszą zapewnić nastolatkowi wystarczająco dużo miejsca. Rozwiązaniem tego problemu jest układ modułowy.

 


Data: 12.08.2011, godzina: 19:51:11.

WYDARZENIA
Warsaw Home 2017
Takich targów, na taką skalę jeszcze w Polsce nie było. Znakomite wzornictwo, wielcy producenci, gwiazdy designu i najlepsi architekci przyciągnęli na Warsaw Home tłumy zwiedzających.
Europejski Festiwal Szkła
Autorami projektu ”Play with Glass” – European Glass Festival są Anita Bialic oraz prof. Kazimierz Pawlak. Europejski Festiwal Szkła, włączony do aplikacji miasta Wrocław do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2016, jest organizowany od 2012 roku, w październiku, przez Fundację Fly with Art i Galerię BB w ścisłej współpracy z Gminą Wrocław, Akademią Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu oraz Związkiem Polskich Artystów Plastyków – Okręg Wrocławski.
METALMEX TRENDY I INNOWACJE 2017
Najnowsza oferta przemysłu meblarskiego i propozycje największych producentów w branży już 29.09.2017 podczas VIII edycji targów branżowych METALMEX 2017 TRENDY I INNOWACJE
archiwum
PORADY EKSPERTOW
Jak nie pokłócić się z żoną podczas meczu

Zagorzali kibice już szykują sobie miejsce na kanapie i rozgrzewają telewizory na rozpoczynające się lada chwila Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Wielu panów z chęcią wyłączyłoby się w tym czasie z obowiązków domowych na rzecz oglądania meczu. To niestety może prowadzić do awantury. Podpowiadamy, jak bezkonfliktowo przetrwać mistrzostwa w domu.

Kolory wnętrz - jak dobierać?

Jeżeli chcemy radykalnie zmienić wygląd naszego domu, najszybciej, najtaniej zrobimy to za pomocą farby. Jakie wybrać kolory do wnętrza?
archiwum
DEKORACJE
Wino to światło słońca uwięzione w wodzie
Rzekł tak Galileusz i kolejny raz miał rację. Ale co zrobić, by owe światło znajdowało się u nas w domu? Zrobić w nim winnicę!
Kinnarps na pokładzie Prometeusza i Deweloperskiej
Fotel Omni marki Materia znalazł się na pokładzie statku kosmicznego z najnowszej produkcji Ridleya Scotta – Prometeusz. Dużo więcej mebli Kinnarps'a stanowi wyposażenie lokalu DEWELOPERSKA przy placu C. Ratajskiego w Poznaniu.
archiwum
OGRÓD
Może i koniec lata, ale nie mebli ogrodowych!
Lubimy robić zakupy tam, gdzie są przeceny i wyprzedaże. Przeważnie chodzi o ubrania, ale czemu meble mają nie mieć takich promocji?
Meble ogrodowe
Znajdź swoją oazę.
Meble z technorattanu.
Eleganckie meble z technorattanu oprócz tego, że są praktyczne, są również
estetycznym i stylowym dodatkiem zarówno na tarasy jak i do wnętrz.
Ogród – zielona część naszego domu.

Z natury rzeczy ogród kojarzy nam się ze spokojem, wyciszeniem. Wprawdzie są także ogrody surowe i zimne, lecz nie pozbawione romantyzmu. W każdym ogrodzie powinno znaleźć się miejsce na typowo romantyczny kącik, w którym można się wyciszyć, zrelaksować, odciąć od nawału pracy. Nawet jeżeli mamy do dyspozycji niewielki kawałek terenu, warto go zagospodarować pod takim właśnie kątem.
archiwum