WIZUALIZACJEREKLAMA
Komputery, oprogramowanie, pozycjonowanie stron www - Poznan, Murowana Goslina, Suchy Las, Swarzedz
PARTNERZYKUCHNIA
Urządzamy małą kuchnię
Mała kuchnia i jej aranżacja dla wielu z nas jest sporym kłopotem. Niewielka ilość metrów kwadratowych utrudnia realizację wymarzonego i funkcjonalnego wyglądu kuchennego wnętrza. Jak poradzić sobie z tym problemem, jednocześnie angażując w to jak najmniej środków?

   Mieszkania w dzisiejszych czasach potrafią należeć do całkiem sporych, jednak nie każdy ma do swojej dyspozycji pomieszczenie, w którym instalacje kuchenne zmieściłyby się bez problemu. Czasami sytuacja wymaga od nas projektowania kuchni w taki sposób, by oszczędnie gospodarować przestrzenią. W takich przypadkach warto rozważyć kilka rozwiązań, które umożliwią nam uzyskanie maksymalnie przestrzennej kuchni w minimalnej wielkości pomieszczeniu.

www.meblarnia.eu

Każdy centymetr się liczy

   Przy organizowaniu umeblowania naszej małej kuchni musimy być świadomi, że nie możemy pozwolić sobie na marnowanie choćby centymetra wolnej przestrzeni. Miejscem, które często bywa nie najlepiej zagospodarowane jest róg. W takim kącie niełatwo jest coś zaaranżować. Warto rozważyć możliwość instalacji w tym miejscu zlewu. W ten sposób otrzymujemy łatwo dostępną, bardzo efektywnie wykorzystaną przestrzeń. W samym rogu można umieścić koszyk na umyte sztućce lub na gąbkę i płyny do mycia naczyń. Pod zlewem, tradycyjnie, można umieścić kosz na śmieci i zaoszczędzić miejsce, które musielibyśmy na niego przeznaczyć poza szafką. Możemy tu również ukryć chemię gospodarczą przeznaczoną do utrzymania pomieszczenia kuchennego w czystości.

www.meblobuk.com.pl

Lodówka czterodrzwiowa rozsuwana

   Jednym z ważniejszych mebli użytkowych w kuchni jest lodówka. Ta niestety ma tendencję do bycia ogromnym urządzeniem, zajmującym znaczną ilość miejsca, które można by było przeznaczyć do innych celów. Warto się zastanowić jakiej wielkości lodówkę potrzebujemy i czy na pewno taką dużą. O połowę niższa lodówka z zamrażarką, taka, która mieściłaby się do zabudowy w szafce, działa równie dobrze jak ta wielka. Na pewno warto mieć na uwadze umieszczenie lodówki w oddaleniu od kuchenki. Oszczędzi to nam kilka złotych na rachunku za prąd. Mała lodówka zużywa również mniej energii elektrycznej, co może być jej atutem przy wyborze wielkości sprzętu do zakupu.

www.meblarnia.eu

Okap – niewykorzystana przestrzeń

   Okap znajdujący się nad kuchenką gazową bądź elektryczną jest przestrzenią często źle wykorzystaną. Proponujemy wprowadzić zabudowany okap z niewielką szafką. Otrzymane w ten sposób miejsce, choć nieduże, można z powodzeniem wykorzystać na przechowywanie przypraw. W ten sposób uwalniamy również podatny na „zagracenie” blat kuchenny i uzyskujemy bardziej otwartą przestrzeń. Co zaś się tyczy samego blatu, może warto zdecydować się na nieco szerszy niż węższy? W ten sposób bez większych problemów i nakładów finansowych, umożliwimy sobie trzymanie niezbędnych przedmiotów pod ścianą. Uwolni nam to miejsce w szafkach na szklanki, kubki i talerze.

Data: 14.10.2010, godzina: 14:34:03. Autor: Piotr Spychała

WYDARZENIA
Warsaw Home 2017
Takich targów, na taką skalę jeszcze w Polsce nie było. Znakomite wzornictwo, wielcy producenci, gwiazdy designu i najlepsi architekci przyciągnęli na Warsaw Home tłumy zwiedzających.
Europejski Festiwal Szkła
Autorami projektu ”Play with Glass” – European Glass Festival są Anita Bialic oraz prof. Kazimierz Pawlak. Europejski Festiwal Szkła, włączony do aplikacji miasta Wrocław do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2016, jest organizowany od 2012 roku, w październiku, przez Fundację Fly with Art i Galerię BB w ścisłej współpracy z Gminą Wrocław, Akademią Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu oraz Związkiem Polskich Artystów Plastyków – Okręg Wrocławski.
METALMEX TRENDY I INNOWACJE 2017
Najnowsza oferta przemysłu meblarskiego i propozycje największych producentów w branży już 29.09.2017 podczas VIII edycji targów branżowych METALMEX 2017 TRENDY I INNOWACJE
archiwum
PORADY EKSPERTOW
Jak nie pokłócić się z żoną podczas meczu

Zagorzali kibice już szykują sobie miejsce na kanapie i rozgrzewają telewizory na rozpoczynające się lada chwila Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Wielu panów z chęcią wyłączyłoby się w tym czasie z obowiązków domowych na rzecz oglądania meczu. To niestety może prowadzić do awantury. Podpowiadamy, jak bezkonfliktowo przetrwać mistrzostwa w domu.

Kolory wnętrz - jak dobierać?

Jeżeli chcemy radykalnie zmienić wygląd naszego domu, najszybciej, najtaniej zrobimy to za pomocą farby. Jakie wybrać kolory do wnętrza?
archiwum
DEKORACJE
Wino to światło słońca uwięzione w wodzie
Rzekł tak Galileusz i kolejny raz miał rację. Ale co zrobić, by owe światło znajdowało się u nas w domu? Zrobić w nim winnicę!
Kinnarps na pokładzie Prometeusza i Deweloperskiej
Fotel Omni marki Materia znalazł się na pokładzie statku kosmicznego z najnowszej produkcji Ridleya Scotta – Prometeusz. Dużo więcej mebli Kinnarps'a stanowi wyposażenie lokalu DEWELOPERSKA przy placu C. Ratajskiego w Poznaniu.
archiwum
OGRÓD
Może i koniec lata, ale nie mebli ogrodowych!
Lubimy robić zakupy tam, gdzie są przeceny i wyprzedaże. Przeważnie chodzi o ubrania, ale czemu meble mają nie mieć takich promocji?
Meble ogrodowe
Znajdź swoją oazę.
Meble z technorattanu.
Eleganckie meble z technorattanu oprócz tego, że są praktyczne, są również
estetycznym i stylowym dodatkiem zarówno na tarasy jak i do wnętrz.
Ogród – zielona część naszego domu.

Z natury rzeczy ogród kojarzy nam się ze spokojem, wyciszeniem. Wprawdzie są także ogrody surowe i zimne, lecz nie pozbawione romantyzmu. W każdym ogrodzie powinno znaleźć się miejsce na typowo romantyczny kącik, w którym można się wyciszyć, zrelaksować, odciąć od nawału pracy. Nawet jeżeli mamy do dyspozycji niewielki kawałek terenu, warto go zagospodarować pod takim właśnie kątem.
archiwum