WIZUALIZACJEREKLAMA
Komputery, oprogramowanie, pozycjonowanie stron www - Poznan, Murowana Goslina, Suchy Las, Swarzedz
PARTNERZYPORADY EKSPERTÓW
Jak nie pokłócić się z żoną podczas meczu

Zagorzali kibice już szykują sobie miejsce na kanapie i rozgrzewają telewizory na rozpoczynające się lada chwila Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Wielu panów z chęcią wyłączyłoby się w tym czasie z obowiązków domowych na rzecz oglądania meczu. To niestety może prowadzić do awantury. Podpowiadamy, jak bezkonfliktowo przetrwać mistrzostwa w domu.

Trudno jest myśleć o pracach domowych, gdy właśnie zaczyna się emocjonujące widowisko sportowe. Wystarczy jednak zlecić komuś odkurzanie, na zrobienie szybkiego obiadu wykorzystać przerwę meczu, a przy włączaniu prania skorzystać z inteligentnych funkcji, które do maksimum ułatwią ten proces.

Oglądaj mecz a on posprząta za Ciebie

Jak znaleźć zastępstwo przy odkurzaniu? Jednym z pomysłów jest zatrudnienie na miesiąc sprzątaczki, która wyręczy nas w żmudnym wysiłku. Można  spróbować zwerbować kogoś z rodziny w zamian za podwyżkę kieszonkowego. Sojusznikiem dla kibiców może być także odkurzacz automatyczny, który posprząta samodzielnie, a co ważne, nie wymaga ciągłego nadzoru, np. Robo.com2 marki Hoover. Urządzenie może automatycznie dobrać program czyszczenia do rodzaju powierzchni lub zabrudzenia. Korzystając z odpowiedniej funkcji, możemy także zaprogramować jego pracę, tak by sprzątał codziennie lub co tydzień o określonej porze (do 7 cykli). Akumulatory pozwalają odkurzaczowi nawet na dwie godziny pracy. Po wykryciu niskiego poziomu mocy, urządzenie automatycznie wraca do stacji ładującej. A kiedy jest już naładowane, samo może automatycznie rozpocząć pełny program czyszczenia. Urządzeniem można również sterować zdalnie za pomocą pilota, z odległości nawet 10 metrów.

Ekspresowy obiad

Kibic musi coś jeść. Jak jednak zabrać się za gotowanie obiadu, gdy właśnie rozgrywany jest emocjonujący mecz? Jeśli nie mamy problemów z podzielnością uwagi, można na czas mistrzostw przenieść telewizor do kuchni i połączyć gotowanie z oglądaniem. A co mają zrobić osoby, które nie dysponują odpowiednią ilością miejsca? W takim przypadku przydadzą się przyspieszacze gotowania czyli specjalne funkcje w urządzeniach AGD. Funkcja szybkiego nagrzewania dostępna w nowoczesnych piekarnikach pomoże przygotować np. zapiekankę ziemniaczaną, czy makaronową jeszcze szybciej. Jej włączenie pozwala na błyskawiczne nagrzanie piekarnika - 200°C osiąga w 8 minut. Jeśli chcemy, aby potrawy błyskawicznie się ugotowały, przyda się funkcja szybkiego nagrzewania, w którą wyposażone są płyty grzejne indukcyjne. By przyspieszyć proces gotowania warto także pamiętać o używaniu przykrywek na garnki, co zapobiega stratom energii. Można także ugotować większą porcję jedzenia, która starczy na kilka dni. Przy pomocy mikrofali szybko odgrzejemy posiłek - i obiad gotowy.

Pralka dla kibica

Złośliwi żartują, że mężczyźni dzielą ubranie na czyste i można jeszcze założyć. Gdy jednak skończy się zapas czystych koszul, spodni i skarpetek, trzeba będzie w końcu zrobić szybkie pranie. Pralki posiadające inteligentne programy maksymalnie ułatwiają proces sortowania odzieży i wyboru odpowiednich parametrów prania. Dla lekko zabrudzonych ubrań sportowych czy do prania koszul dedykowane są specjalne programy. Wystarczy wybrać program, a pralka sama dobierze odpowiednią temperaturę i ilość wody. Znacznym ułatwieniem może być także specjalna funkcja automatycznego doboru parametrów prania (Kg Detector). Wkładając ubranie do bębna trzeba jedynie określić rodzaj tkaniny i stopień zabrudzenia. - Od tego momentu, wszystkie parametry prania dopasowywane są automatycznie. Najpierw specjalny  inteligentny system waży wsad. Następnie dobiera konieczną ilość wody, optymalizuje czas prania oraz reguluje wysokość obrotów bębna i intensywność  płukania - podpowiada Paweł Pierściński, przedstawiciel Candy Hoover Polska, producenta urządzeń AGD.

Data: 23.05.2012, godzina: 12:43:35. Autor: Małgorzata Szywała

WYDARZENIA
Warsaw Home 2017
Takich targów, na taką skalę jeszcze w Polsce nie było. Znakomite wzornictwo, wielcy producenci, gwiazdy designu i najlepsi architekci przyciągnęli na Warsaw Home tłumy zwiedzających.
Europejski Festiwal Szkła
Autorami projektu ”Play with Glass” – European Glass Festival są Anita Bialic oraz prof. Kazimierz Pawlak. Europejski Festiwal Szkła, włączony do aplikacji miasta Wrocław do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2016, jest organizowany od 2012 roku, w październiku, przez Fundację Fly with Art i Galerię BB w ścisłej współpracy z Gminą Wrocław, Akademią Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu oraz Związkiem Polskich Artystów Plastyków – Okręg Wrocławski.
METALMEX TRENDY I INNOWACJE 2017
Najnowsza oferta przemysłu meblarskiego i propozycje największych producentów w branży już 29.09.2017 podczas VIII edycji targów branżowych METALMEX 2017 TRENDY I INNOWACJE
archiwum
PORADY EKSPERTOW
Jak nie pokłócić się z żoną podczas meczu

Zagorzali kibice już szykują sobie miejsce na kanapie i rozgrzewają telewizory na rozpoczynające się lada chwila Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Wielu panów z chęcią wyłączyłoby się w tym czasie z obowiązków domowych na rzecz oglądania meczu. To niestety może prowadzić do awantury. Podpowiadamy, jak bezkonfliktowo przetrwać mistrzostwa w domu.

Kolory wnętrz - jak dobierać?

Jeżeli chcemy radykalnie zmienić wygląd naszego domu, najszybciej, najtaniej zrobimy to za pomocą farby. Jakie wybrać kolory do wnętrza?
archiwum
DEKORACJE
Wino to światło słońca uwięzione w wodzie
Rzekł tak Galileusz i kolejny raz miał rację. Ale co zrobić, by owe światło znajdowało się u nas w domu? Zrobić w nim winnicę!
Kinnarps na pokładzie Prometeusza i Deweloperskiej
Fotel Omni marki Materia znalazł się na pokładzie statku kosmicznego z najnowszej produkcji Ridleya Scotta – Prometeusz. Dużo więcej mebli Kinnarps'a stanowi wyposażenie lokalu DEWELOPERSKA przy placu C. Ratajskiego w Poznaniu.
archiwum
OGRÓD
Może i koniec lata, ale nie mebli ogrodowych!
Lubimy robić zakupy tam, gdzie są przeceny i wyprzedaże. Przeważnie chodzi o ubrania, ale czemu meble mają nie mieć takich promocji?
Meble ogrodowe
Znajdź swoją oazę.
Meble z technorattanu.
Eleganckie meble z technorattanu oprócz tego, że są praktyczne, są również
estetycznym i stylowym dodatkiem zarówno na tarasy jak i do wnętrz.
Ogród – zielona część naszego domu.

Z natury rzeczy ogród kojarzy nam się ze spokojem, wyciszeniem. Wprawdzie są także ogrody surowe i zimne, lecz nie pozbawione romantyzmu. W każdym ogrodzie powinno znaleźć się miejsce na typowo romantyczny kącik, w którym można się wyciszyć, zrelaksować, odciąć od nawału pracy. Nawet jeżeli mamy do dyspozycji niewielki kawałek terenu, warto go zagospodarować pod takim właśnie kątem.
archiwum