WIZUALIZACJEREKLAMA
Komputery, oprogramowanie, pozycjonowanie stron www - Poznan, Murowana Goslina, Suchy Las, Swarzedz
PARTNERZYDEKORACJE
Wino to światło słońca uwięzione w wodzie
Rzekł tak Galileusz i kolejny raz miał rację. Ale co zrobić, by owe światło znajdowało się u nas w domu? Zrobić w nim winnicę! Winnica w domu jest możliwa i nie trzeba być milionerem, albo ekscentrycznym koneserem. Można przecież powoli powiększać swą kolekcję, by w przyszłości lub na tak zwane stare lata można się delektować wspaniałymi trunkami, które przez lata nabrały charakteru. Posiadanie winnicy w domu nie musi być wcale wyznacznikiem elitarności i jest dostępne dla każdego. Trzeba tylko chcieć i się postarać.

Wino nie lubi ruchu ani dźwięku, więc dobrze, jeśli w naszej piwnicy jest cicho i spokojnie. Poza tym warto na samym początku wiedzieć, jak ułoży się butelki. Prawidłowo wykonana piwniczka na wina charakteryzuje się porowatymi ścianami, przepuszczalną podłogą wysypaną żwirem, obecnością półek czy regałów na butelki oraz wentylacją. W pomieszczeniu powinien panować mrok. W domu możemy wykorzystać np. piwnicę, wnękę pod schodami, którą można zabudować (ostateczna alternatywa z uwagi na występowanie wstrząsów) czy też ciemną i głęboką szafę. Jeśli wygospodarowanie takiego miejsca sprawi nam trudności, możemy zaopatrzyć się w profesjonalne szafy chłodnicze przeznaczone konkretnie do tego celu.

Generalnie jeśli chcielibyśmy stworzyć winnicę w domu, to wystarczy przeczesać internet w poszukiwaniu pomysłów, rozwiązań i porad. Poza zdjęciami przeróżnych winnic w domach można zawsze znaleźć fora internetowe, gdzie można zadać pytanie na które odpowiedzą nam fachowcy. Między innymi takie informacje można znaleźć na portalu e-mieszkanie.pl
Data: 18.09.2012, godzina: 09:23:17.

WYDARZENIA
Warsaw Home 2017
Takich targów, na taką skalę jeszcze w Polsce nie było. Znakomite wzornictwo, wielcy producenci, gwiazdy designu i najlepsi architekci przyciągnęli na Warsaw Home tłumy zwiedzających.
Europejski Festiwal Szkła
Autorami projektu ”Play with Glass” – European Glass Festival są Anita Bialic oraz prof. Kazimierz Pawlak. Europejski Festiwal Szkła, włączony do aplikacji miasta Wrocław do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2016, jest organizowany od 2012 roku, w październiku, przez Fundację Fly with Art i Galerię BB w ścisłej współpracy z Gminą Wrocław, Akademią Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu oraz Związkiem Polskich Artystów Plastyków – Okręg Wrocławski.
METALMEX TRENDY I INNOWACJE 2017
Najnowsza oferta przemysłu meblarskiego i propozycje największych producentów w branży już 29.09.2017 podczas VIII edycji targów branżowych METALMEX 2017 TRENDY I INNOWACJE
archiwum
PORADY EKSPERTOW
Jak nie pokłócić się z żoną podczas meczu

Zagorzali kibice już szykują sobie miejsce na kanapie i rozgrzewają telewizory na rozpoczynające się lada chwila Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Wielu panów z chęcią wyłączyłoby się w tym czasie z obowiązków domowych na rzecz oglądania meczu. To niestety może prowadzić do awantury. Podpowiadamy, jak bezkonfliktowo przetrwać mistrzostwa w domu.

Kolory wnętrz - jak dobierać?

Jeżeli chcemy radykalnie zmienić wygląd naszego domu, najszybciej, najtaniej zrobimy to za pomocą farby. Jakie wybrać kolory do wnętrza?
archiwum
DEKORACJE
Wino to światło słońca uwięzione w wodzie
Rzekł tak Galileusz i kolejny raz miał rację. Ale co zrobić, by owe światło znajdowało się u nas w domu? Zrobić w nim winnicę!
Kinnarps na pokładzie Prometeusza i Deweloperskiej
Fotel Omni marki Materia znalazł się na pokładzie statku kosmicznego z najnowszej produkcji Ridleya Scotta – Prometeusz. Dużo więcej mebli Kinnarps'a stanowi wyposażenie lokalu DEWELOPERSKA przy placu C. Ratajskiego w Poznaniu.
archiwum
OGRÓD
Może i koniec lata, ale nie mebli ogrodowych!
Lubimy robić zakupy tam, gdzie są przeceny i wyprzedaże. Przeważnie chodzi o ubrania, ale czemu meble mają nie mieć takich promocji?
Meble ogrodowe
Znajdź swoją oazę.
Meble z technorattanu.
Eleganckie meble z technorattanu oprócz tego, że są praktyczne, są również
estetycznym i stylowym dodatkiem zarówno na tarasy jak i do wnętrz.
Ogród – zielona część naszego domu.

Z natury rzeczy ogród kojarzy nam się ze spokojem, wyciszeniem. Wprawdzie są także ogrody surowe i zimne, lecz nie pozbawione romantyzmu. W każdym ogrodzie powinno znaleźć się miejsce na typowo romantyczny kącik, w którym można się wyciszyć, zrelaksować, odciąć od nawału pracy. Nawet jeżeli mamy do dyspozycji niewielki kawałek terenu, warto go zagospodarować pod takim właśnie kątem.
archiwum