WIZUALIZACJEREKLAMA
Komputery, oprogramowanie, pozycjonowanie stron www - Poznan, Murowana Goslina, Suchy Las, Swarzedz
PARTNERZYPOKÓJ DZIECIĘCY
Czas dla dziecka
W życiu rodzinnym najważniejsze jest, by być razem. W natłoku codziennych obowiązków wielu osobom trudno jest wygospodarować na to czas. Jednakże bycie razem jest naprawdę proste, a najlepszym do tego miejscem jest dom rodzinny. IKEA od lat inspiruje ludzi do dokonywania pozytywnych zmian w ich życiu.

Warto więc zaaranżować wspólną przestrzeń tak, aby stała się ona najwspanialszym placem zabaw dla dziecka. W ten sposób życie w domu razem staje się łatwiejsze. Łatwiej też poukładać dzień tak, by znaleźć czas dla dziecka.

Dzieci są najważniejsze na świecie, a co istotne - uwielbiają spędzać czas ze swoimi rodzicami. Miejscem tych spotkań jest dom rodzinny. Mieszkanie razem to wspólne spędzanie czasu i dzielenie z dziećmi wszystkich codziennych obowiązków i momentów, czasem tak drobnych, że trudno wymienić je z nazwy. W tak zwykły i prosty sposób rodzą się magiczne chwile, w których ogarniają nas ciepłe uczucia więzi i bliskości. By wszystko stało się prostsze warto więc zaaranżować domową przestrzeń tak, aby była funkcjonalna, a jednocześnie stała się najlepszym placem zabaw dla dziecka. To właśnie dzięki przeplataniu zabawy z wykonywaniem domowych obowiązków jesteśmy w stanie chociażby zachęcić dzieci do tego by pomagały w kuchni i przez zabawę uczyły się nowych rzeczy. Wszystko to sprawia, że dzieci stają się bardziej zaradne i niezależne, a my pomimo domowych prac mamy dla nich czas.

IKEA od lat inspiruje ludzi do dokonywania pozytywnych zmian w ich życiu. W tym roku firma chce szczególnie zachęcić rodziców do tego, by spojrzeli na swoje życie z dziećmi i swój dom w nowy, kreatywny sposób. Efektem tej innej perspektywy ma być mieszkanie, w którym wszyscy będą czuli się lepiej każdego dnia, a życie w domu stanie się bardziej zrównoważone.

Z początkiem tego miesiąca pojawił się Nowy Katalog IKEA. Dużo rozwiązań w nim zaprezentowanych została zaprojektowana z myślą o życiu rodzinnym z dziećmi. Jest to kontynuacja działań firmy IKEA, która przez dekady wspiera rodziny, tworząc tym samym rozwiązania idealnie dostosowane do ich potrzeb. IKEA wierzy, że Polakom spodoba się taki rodzinny punkt widzenia. Dzięki jej produktom i rozwiązaniom łatwiejsze stanie się stworzenie przytulnej, rodzinnej przestrzeni oraz poukładanie dnia tak, by znaleźć w nim czas dla dzieci. W końcu w życiu rodzinnym najważniejsze jest to, aby być razem.

Data: 05.09.2013, godzina: 16:37:59.

WYDARZENIA
Warsaw Home 2017
Takich targów, na taką skalę jeszcze w Polsce nie było. Znakomite wzornictwo, wielcy producenci, gwiazdy designu i najlepsi architekci przyciągnęli na Warsaw Home tłumy zwiedzających.
Europejski Festiwal Szkła
Autorami projektu ”Play with Glass” – European Glass Festival są Anita Bialic oraz prof. Kazimierz Pawlak. Europejski Festiwal Szkła, włączony do aplikacji miasta Wrocław do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2016, jest organizowany od 2012 roku, w październiku, przez Fundację Fly with Art i Galerię BB w ścisłej współpracy z Gminą Wrocław, Akademią Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu oraz Związkiem Polskich Artystów Plastyków – Okręg Wrocławski.
METALMEX TRENDY I INNOWACJE 2017
Najnowsza oferta przemysłu meblarskiego i propozycje największych producentów w branży już 29.09.2017 podczas VIII edycji targów branżowych METALMEX 2017 TRENDY I INNOWACJE
archiwum
PORADY EKSPERTOW
Jak nie pokłócić się z żoną podczas meczu

Zagorzali kibice już szykują sobie miejsce na kanapie i rozgrzewają telewizory na rozpoczynające się lada chwila Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Wielu panów z chęcią wyłączyłoby się w tym czasie z obowiązków domowych na rzecz oglądania meczu. To niestety może prowadzić do awantury. Podpowiadamy, jak bezkonfliktowo przetrwać mistrzostwa w domu.

Kolory wnętrz - jak dobierać?

Jeżeli chcemy radykalnie zmienić wygląd naszego domu, najszybciej, najtaniej zrobimy to za pomocą farby. Jakie wybrać kolory do wnętrza?
archiwum
DEKORACJE
Wino to światło słońca uwięzione w wodzie
Rzekł tak Galileusz i kolejny raz miał rację. Ale co zrobić, by owe światło znajdowało się u nas w domu? Zrobić w nim winnicę!
Kinnarps na pokładzie Prometeusza i Deweloperskiej
Fotel Omni marki Materia znalazł się na pokładzie statku kosmicznego z najnowszej produkcji Ridleya Scotta – Prometeusz. Dużo więcej mebli Kinnarps'a stanowi wyposażenie lokalu DEWELOPERSKA przy placu C. Ratajskiego w Poznaniu.
archiwum
OGRÓD
Może i koniec lata, ale nie mebli ogrodowych!
Lubimy robić zakupy tam, gdzie są przeceny i wyprzedaże. Przeważnie chodzi o ubrania, ale czemu meble mają nie mieć takich promocji?
Meble ogrodowe
Znajdź swoją oazę.
Meble z technorattanu.
Eleganckie meble z technorattanu oprócz tego, że są praktyczne, są również
estetycznym i stylowym dodatkiem zarówno na tarasy jak i do wnętrz.
Ogród – zielona część naszego domu.

Z natury rzeczy ogród kojarzy nam się ze spokojem, wyciszeniem. Wprawdzie są także ogrody surowe i zimne, lecz nie pozbawione romantyzmu. W każdym ogrodzie powinno znaleźć się miejsce na typowo romantyczny kącik, w którym można się wyciszyć, zrelaksować, odciąć od nawału pracy. Nawet jeżeli mamy do dyspozycji niewielki kawałek terenu, warto go zagospodarować pod takim właśnie kątem.
archiwum