WIZUALIZACJEREKLAMA
Komputery, oprogramowanie, pozycjonowanie stron www - Poznan, Murowana Goslina, Suchy Las, Swarzedz
PARTNERZYWYDARZENIA
Golffighter w ogrodzie, w biurze i na salonach....
W podpoznańskim Wysogotowie ma swą siedzibę wyjątkowa galeria, która oferuje unikatowe działa sztuki z kolekcji 18 Steel Golffighter Green Art Edition. Asortyment obejmuje dzieła sztuki związane z golfem.

Galeria QESA – bo taka jest jej nazwa (quality express sport art) – jest właścicielem kolekcji związanych ze sportem, którymi są między innymi rzeźby wybitnego artysty Antoniego Walerycha. Działa Mistrza przedstawiają sylwetki golfistów. Cykl został zatytułowany „Golffighter". Kolekcja składa się z 18 sylwetek. Obiekty wykonane ze stali szlachetnej ważą od 71 do 78 kg i mierzą od 189 do 251 cm. Galeria QESA przygotowała ofertę rzeźb ekspresyjnie wyrażających zmagania golfistów. Kolekcja skierowana jest do osób ceniących sztukę, wyjątkowość, lubiących sport w szczególności pasjonatów golfa – tak w Polsce, jak i na świecie. Golffighter to znakomita okazja do inwestycji w dzieła sztuki, sposób na posiadanie przedmiotu o wyjątkowych walorach artystycznych i estetycznych.

Sam golf jest wyjątkowym sportem. Ostatnio ma także wiele wspólnego z inwestycjami i nieruchomościami w Polsce. Dla wielu osób jest sposobem na życie, na wielu płaszczyznach. Kolekcja Golffighter powstała z pasji do sportu i miłości do sztuki. Rzeźby są kwintesencją rozumowania i wyrażania sztuki.

Autorem kolekcji jest Antoni Walerych, światowej sławy rzeźbiarz rodem z Wielkopolski, który swoje prace wystawiał i sprzedaje niemal na całym świecie. Walerych bywał w galerii DIFFERENT w Londynie, Metall FX w Wielkiej Brytania, galerii KUBUS w Hannoverze, galerii Zielona w Busku Zdroju, BWA w Kielcach, Poznaniu, Bydgoszczy, galerii miejskiej Millstat w Austrii, Medisch Centrum Alkmaar w Holandii oraz w wielu innych miejscach w kraju i zagranicą. Znane i rozpoznawalne, wysoko cenione prace Antoniego Walerycha dekorują dzisiaj lobby, halle i foyer drapaczy chmur, centrów handlowych Dubaju, Nowym Jorku i Londynie, a także wielu rezydencji, biur, kancelarii, obiektów wystawienniczych i hotelowych.

 Zakup Golffightera, co prawda może okazać się niemałą inwestycją i nie każdy zainteresowany będzie mógł pozwolić sobie na zakup i posiadanie „walczącego golfisty”. Rzeźby robią piorunujące wrażenie szczególnie przy pierwszym kontakcie. Tych, którzy w najbliższym czasie nie będą mogli sobie pozwolić na posiadanie Golffightera informujemy, że kolekcję będzie można podziwiać nie tylko na polach golfowych, ale także podczas eventów w wybranych obiektach komercyjnych na terenie kraju. Rzeźbę golfową zainteresowani zobaczą już we wrześniu podczas wydarzenia „Mariaż sztuki z biznesem". 17 września 2015 imprezę w obiektach Metalmex organizuje V.A. Gallery Poland. Wstęp wolny.

 Więcej informacji na temat Golffightera stronie www.Golffighter.pl

Data: 23.07.2015, godzina: 14:25:46.

WYDARZENIA
Warsaw Home 2017
Takich targów, na taką skalę jeszcze w Polsce nie było. Znakomite wzornictwo, wielcy producenci, gwiazdy designu i najlepsi architekci przyciągnęli na Warsaw Home tłumy zwiedzających.
Europejski Festiwal Szkła
Autorami projektu ”Play with Glass” – European Glass Festival są Anita Bialic oraz prof. Kazimierz Pawlak. Europejski Festiwal Szkła, włączony do aplikacji miasta Wrocław do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2016, jest organizowany od 2012 roku, w październiku, przez Fundację Fly with Art i Galerię BB w ścisłej współpracy z Gminą Wrocław, Akademią Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu oraz Związkiem Polskich Artystów Plastyków – Okręg Wrocławski.
METALMEX TRENDY I INNOWACJE 2017
Najnowsza oferta przemysłu meblarskiego i propozycje największych producentów w branży już 29.09.2017 podczas VIII edycji targów branżowych METALMEX 2017 TRENDY I INNOWACJE
archiwum
PORADY EKSPERTOW
Jak nie pokłócić się z żoną podczas meczu

Zagorzali kibice już szykują sobie miejsce na kanapie i rozgrzewają telewizory na rozpoczynające się lada chwila Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Wielu panów z chęcią wyłączyłoby się w tym czasie z obowiązków domowych na rzecz oglądania meczu. To niestety może prowadzić do awantury. Podpowiadamy, jak bezkonfliktowo przetrwać mistrzostwa w domu.

Kolory wnętrz - jak dobierać?

Jeżeli chcemy radykalnie zmienić wygląd naszego domu, najszybciej, najtaniej zrobimy to za pomocą farby. Jakie wybrać kolory do wnętrza?
archiwum
DEKORACJE
Wino to światło słońca uwięzione w wodzie
Rzekł tak Galileusz i kolejny raz miał rację. Ale co zrobić, by owe światło znajdowało się u nas w domu? Zrobić w nim winnicę!
Kinnarps na pokładzie Prometeusza i Deweloperskiej
Fotel Omni marki Materia znalazł się na pokładzie statku kosmicznego z najnowszej produkcji Ridleya Scotta – Prometeusz. Dużo więcej mebli Kinnarps'a stanowi wyposażenie lokalu DEWELOPERSKA przy placu C. Ratajskiego w Poznaniu.
archiwum
OGRÓD
Może i koniec lata, ale nie mebli ogrodowych!
Lubimy robić zakupy tam, gdzie są przeceny i wyprzedaże. Przeważnie chodzi o ubrania, ale czemu meble mają nie mieć takich promocji?
Meble ogrodowe
Znajdź swoją oazę.
Meble z technorattanu.
Eleganckie meble z technorattanu oprócz tego, że są praktyczne, są również
estetycznym i stylowym dodatkiem zarówno na tarasy jak i do wnętrz.
Ogród – zielona część naszego domu.

Z natury rzeczy ogród kojarzy nam się ze spokojem, wyciszeniem. Wprawdzie są także ogrody surowe i zimne, lecz nie pozbawione romantyzmu. W każdym ogrodzie powinno znaleźć się miejsce na typowo romantyczny kącik, w którym można się wyciszyć, zrelaksować, odciąć od nawału pracy. Nawet jeżeli mamy do dyspozycji niewielki kawałek terenu, warto go zagospodarować pod takim właśnie kątem.
archiwum