WIZUALIZACJEREKLAMA
Komputery, oprogramowanie, pozycjonowanie stron www - Poznan, Murowana Goslina, Suchy Las, Swarzedz
PARTNERZYWYDARZENIA
Metalmex'owska Arena Designu
Najnowszą ofertę przemysłu meblarskiego i propozycje największych producentów w branży można oglądać 25 września podczas kolejnej edycji targów branżowych METALMEX 2015 TRENDY I INNOWACJE. Częścią programu jest Arena Designu.

Już po raz szósty firma Metalmex zaprasza na ogólnopolskie targi branżowe METALMEX 2015 TRENDY I INNOWACJE. Podczas targów zaprezentowana zostanie najnowsza oferta przemysłu meblarskiego, swe propozycje pokażą najwięksi producenci w branży. Aktualne trendy, czołowi dostawcy, renomowane marki i najciekawsze rozwiązania techniki oraz technologii dedykowane firmom zajmującym się obróbką drewna, produkcją mebli i aranżacjami wnętrz.

Targi to nie tylko pokaz nowości i prezentacja kompleksowej oferty uczestniczących w nich firm, ale również liczne imprezy towarzyszące. W tym roku targowy dzień uatrakcyjnią m.in. wystawy pod patronatem V.A. Gallery Poland, w trakcie których zaprezentowane zostaną zdjęcia wielokrotnie nagradzanego w świecie, polskiego fotografika, piewcy kobiecego piękna – Michała Pazia oraz młodych adeptów sztuki fotograficznej – Klaudyny Młynarskiej i Jakuba Styperka ”Czym jest piękno”.

Metalmex’owską Arenę Designu wypełnią – wzorem lat ubiegłych – wystawy polskich młody designerów, studentów Uniwersytetu Artystycznego, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, a także Politechniki Poznańskiej. Wśród prezentowanych eksponatów obejrzeć można na przykład pufy "Molecule" Agnieszki Dolskiej, czy Jazz Sebastian Chair – prace powstałe w ramach wystawy "Creative furniture design” w Katedrze Mebla UAP.

Tak więc przez cały dzień trwania targów odbywają się wystawy prac polskich młody designerów w ramach Metalmex’owskiej Areny Designu:
- "Creative furniture design” – studenci Katedry Mebla UA;
- "Inspirations” - studenci Wydziału Technologii Drewna UP ;
- „Idee, wizje, rzeczywistość…cd” - studenci Instytutu Architektury i Planowania Przestrzennego PP.

W ramach wystawy „Aktywni i kreatywni” pokazane zostaną prace nagrodzone na Olimpiadzie Innowacji Technicznych i Wynalazczości 2014/2015.
- „3 osiowa obrabiarka CNC” - Paweł Drzewiecki, Technikum Elektrotechniczno- Mechaniczne w Poznaniu;
- „Pokaz druku 3D w technologii FDM” - Marcel Trzybiński, Technikum Elektrotechniczno-Mechaniczne w Poznaniu.

Oczywiście nie zabraknie konkursów, akcji promocyjnych, dobrej muzyki, cateringu i miłej atmosfery.

Część artystyczną targów poprowadzi Marta Trybura, znany głos poznańskich stacji radiowych.

Data: 25.09.2015, godzina: 12:41:23.

WYDARZENIA
Warsaw Home 2017
Takich targów, na taką skalę jeszcze w Polsce nie było. Znakomite wzornictwo, wielcy producenci, gwiazdy designu i najlepsi architekci przyciągnęli na Warsaw Home tłumy zwiedzających.
Europejski Festiwal Szkła
Autorami projektu ”Play with Glass” – European Glass Festival są Anita Bialic oraz prof. Kazimierz Pawlak. Europejski Festiwal Szkła, włączony do aplikacji miasta Wrocław do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2016, jest organizowany od 2012 roku, w październiku, przez Fundację Fly with Art i Galerię BB w ścisłej współpracy z Gminą Wrocław, Akademią Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu oraz Związkiem Polskich Artystów Plastyków – Okręg Wrocławski.
METALMEX TRENDY I INNOWACJE 2017
Najnowsza oferta przemysłu meblarskiego i propozycje największych producentów w branży już 29.09.2017 podczas VIII edycji targów branżowych METALMEX 2017 TRENDY I INNOWACJE
archiwum
PORADY EKSPERTOW
Jak nie pokłócić się z żoną podczas meczu

Zagorzali kibice już szykują sobie miejsce na kanapie i rozgrzewają telewizory na rozpoczynające się lada chwila Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Wielu panów z chęcią wyłączyłoby się w tym czasie z obowiązków domowych na rzecz oglądania meczu. To niestety może prowadzić do awantury. Podpowiadamy, jak bezkonfliktowo przetrwać mistrzostwa w domu.

Kolory wnętrz - jak dobierać?

Jeżeli chcemy radykalnie zmienić wygląd naszego domu, najszybciej, najtaniej zrobimy to za pomocą farby. Jakie wybrać kolory do wnętrza?
archiwum
DEKORACJE
Wino to światło słońca uwięzione w wodzie
Rzekł tak Galileusz i kolejny raz miał rację. Ale co zrobić, by owe światło znajdowało się u nas w domu? Zrobić w nim winnicę!
Kinnarps na pokładzie Prometeusza i Deweloperskiej
Fotel Omni marki Materia znalazł się na pokładzie statku kosmicznego z najnowszej produkcji Ridleya Scotta – Prometeusz. Dużo więcej mebli Kinnarps'a stanowi wyposażenie lokalu DEWELOPERSKA przy placu C. Ratajskiego w Poznaniu.
archiwum
OGRÓD
Może i koniec lata, ale nie mebli ogrodowych!
Lubimy robić zakupy tam, gdzie są przeceny i wyprzedaże. Przeważnie chodzi o ubrania, ale czemu meble mają nie mieć takich promocji?
Meble ogrodowe
Znajdź swoją oazę.
Meble z technorattanu.
Eleganckie meble z technorattanu oprócz tego, że są praktyczne, są również
estetycznym i stylowym dodatkiem zarówno na tarasy jak i do wnętrz.
Ogród – zielona część naszego domu.

Z natury rzeczy ogród kojarzy nam się ze spokojem, wyciszeniem. Wprawdzie są także ogrody surowe i zimne, lecz nie pozbawione romantyzmu. W każdym ogrodzie powinno znaleźć się miejsce na typowo romantyczny kącik, w którym można się wyciszyć, zrelaksować, odciąć od nawału pracy. Nawet jeżeli mamy do dyspozycji niewielki kawałek terenu, warto go zagospodarować pod takim właśnie kątem.
archiwum