WIZUALIZACJEREKLAMA
Komputery, oprogramowanie, pozycjonowanie stron www - Poznan, Murowana Goslina, Suchy Las, Swarzedz
PARTNERZYWYDARZENIA
VII edycja targów branżowych METALMEX TRENDY I INNOWACJE 2016
Najnowsza oferta przemysłu meblarskiego i propozycje największych producentów w branży już 30 września podczas kolejnej edycji targów branżowych METALMEX 2016 TRENDY I INNOWACJE.

Już po raz siódmy firma Metalmex zaprasza na ogólnopolskie targi branżowe METALMEX 2016 TRENDY I INNOWACJE. Podczas targów zaprezentowana zostanie najnowsza oferta przemysłu meblarskiego, swe propozycje pokażą najwięksi producenci w branży. Aktualne trendy, czołowi dostawcy, renomowane marki i najciekawsze rozwiązania techniki oraz technologii dedykowane firmom zajmującym się obróbką drewna, produkcją mebli i aranżacjami wnętrz.

W tym roku część wystawiennicza zostanie podzielona na pięć stref.

Strefa I – Wystawcy branżowi

Wystawcy: Ameri-pol Trading, Arte Metal, Beko, Biterum, Gamet, Hettich, Häfele, Homag, Hranipex, Italinox, ITA Tools, KASH, Kronospan, Laguna, MPS Styburscy, Lakma, Niemann, Nomet, Pöttker, Proform, Rehau, Reisser, Schwinn, Scm Group, Siro, Thermoplast, V-bud Walkiewicz, Wiech

 Program imprez towarzyszących

Wydarzenie sportowe
Mariusz Pudzianowski, Sławomir Toczek, Marcin Wlizło, Grzegorz Peksa, Irek Kuraś, Sławomir Orzeł, Krzysztof Schabowski, Artek Walczak – Zawody o Puchar Polski Strongman Metalmex Cup!

Strefa II – Metalmex’owska Arena Designu
Studenci Katedry Mebla Uniwersytetu Artystycznego - "Creative furniture design”– wystawa prac
Studenci Wydziału Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego „Inspirations” - wystawa prac
Studenci Instytutu Architektury i Planowania Przestrzennego Politechniki Poznańskiej - Idee, wizje, rzeczywistość…cd – wystawa prac

Strefa III – Wydarzenia Artystyczne

Hala firmowa:
,,Michał Paź i…. " - wystawa fotograficzna
Darek Łabędzki - "Karykatury i inne figury" - wystawa grafik
Natalia Rozmus - „Pejzaże architektoniczne” - wystawa malarstwa i „Live painting” - czyli malowanie na żywo na płycie Mdf
Beata Pflanz- „Metalmex’owski mural” – historia powstania

Główny budynek:
Wystawa zbiorowa prac artystów współpracujących z V.A.Gallery Poland – rzeźba, malarstwo, rzeźba użytkowa, grafika...

Strefa IV – Aktywni i kreatywni
Prace laureatów Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości 2014/2015:
- tokarka z drewna, w trakcie pracy – Paweł Drzewiecki, tegoroczny absolwent Technikum Elektrotechniczno-Mechaniczne w Poznaniu
- pokaz druku 3D w technologii FDM – Marcel Trzybiński, Technikum Elektrotechniczno-Mechaniczne w Poznaniu.
oraz
- Jacek Wiącek – „Kultowe pojazdy PRL’u” wystawa odrestaurowanych samochodów.

Strefa V – Upcyklingowy zawrót głowy –  tegoroczna nowość!
Jak nadać nową formę i funkcjonalności niepotrzebnym przedmiotom – wystawa

Prowadzący – Irek Bieleninik

Partnerzy główni: Gmina Tarnowo Podgórne, Strefa płyt, Wielkopolska Izba Przemysłowo-Handlowa, Kronospan

Partnerzy medialni: Radio Eska, Strefa płyt, Biznes meble.pl, Publikator, Wydawnictwo Faktor, Kurier Drzewny, Nasz Głos Poznański, Film dla Firm, Telewizja STK

Pozostali Partnerzy: Delik – Dealer Kia, Transport Gruntkowski, INVEST, Generacja fitness, Restauracja Estella, AK serwis A. Katafiasz
W tym dniu – atrakcje, promocje, rabaty!

Data: 09.09.2016, godzina: 14:06:24.

WYDARZENIA
Warsaw Home 2017
Takich targów, na taką skalę jeszcze w Polsce nie było. Znakomite wzornictwo, wielcy producenci, gwiazdy designu i najlepsi architekci przyciągnęli na Warsaw Home tłumy zwiedzających.
Europejski Festiwal Szkła
Autorami projektu ”Play with Glass” – European Glass Festival są Anita Bialic oraz prof. Kazimierz Pawlak. Europejski Festiwal Szkła, włączony do aplikacji miasta Wrocław do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2016, jest organizowany od 2012 roku, w październiku, przez Fundację Fly with Art i Galerię BB w ścisłej współpracy z Gminą Wrocław, Akademią Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu oraz Związkiem Polskich Artystów Plastyków – Okręg Wrocławski.
METALMEX TRENDY I INNOWACJE 2017
Najnowsza oferta przemysłu meblarskiego i propozycje największych producentów w branży już 29.09.2017 podczas VIII edycji targów branżowych METALMEX 2017 TRENDY I INNOWACJE
archiwum
PORADY EKSPERTOW
Jak nie pokłócić się z żoną podczas meczu

Zagorzali kibice już szykują sobie miejsce na kanapie i rozgrzewają telewizory na rozpoczynające się lada chwila Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Wielu panów z chęcią wyłączyłoby się w tym czasie z obowiązków domowych na rzecz oglądania meczu. To niestety może prowadzić do awantury. Podpowiadamy, jak bezkonfliktowo przetrwać mistrzostwa w domu.

Kolory wnętrz - jak dobierać?

Jeżeli chcemy radykalnie zmienić wygląd naszego domu, najszybciej, najtaniej zrobimy to za pomocą farby. Jakie wybrać kolory do wnętrza?
archiwum
DEKORACJE
Wino to światło słońca uwięzione w wodzie
Rzekł tak Galileusz i kolejny raz miał rację. Ale co zrobić, by owe światło znajdowało się u nas w domu? Zrobić w nim winnicę!
Kinnarps na pokładzie Prometeusza i Deweloperskiej
Fotel Omni marki Materia znalazł się na pokładzie statku kosmicznego z najnowszej produkcji Ridleya Scotta – Prometeusz. Dużo więcej mebli Kinnarps'a stanowi wyposażenie lokalu DEWELOPERSKA przy placu C. Ratajskiego w Poznaniu.
archiwum
OGRÓD
Może i koniec lata, ale nie mebli ogrodowych!
Lubimy robić zakupy tam, gdzie są przeceny i wyprzedaże. Przeważnie chodzi o ubrania, ale czemu meble mają nie mieć takich promocji?
Meble ogrodowe
Znajdź swoją oazę.
Meble z technorattanu.
Eleganckie meble z technorattanu oprócz tego, że są praktyczne, są również
estetycznym i stylowym dodatkiem zarówno na tarasy jak i do wnętrz.
Ogród – zielona część naszego domu.

Z natury rzeczy ogród kojarzy nam się ze spokojem, wyciszeniem. Wprawdzie są także ogrody surowe i zimne, lecz nie pozbawione romantyzmu. W każdym ogrodzie powinno znaleźć się miejsce na typowo romantyczny kącik, w którym można się wyciszyć, zrelaksować, odciąć od nawału pracy. Nawet jeżeli mamy do dyspozycji niewielki kawałek terenu, warto go zagospodarować pod takim właśnie kątem.
archiwum