WIZUALIZACJEREKLAMA
Komputery, oprogramowanie, pozycjonowanie stron www - Poznan, Murowana Goslina, Suchy Las, Swarzedz
PARTNERZYWYDARZENIA
Już jest. Katalog IKEA 2018
Bywają małe i duże. Na jedne długo czekamy, inne zaskakują nas jak nagła burza. Myślimy o niektórych zmianach, że są tylko na chwilę. Te jednak zostają na dłużej. Życie pisze różne scenariusze, bo życie to zmiany. Nowy katalog IKEA inspiruje, żeby zrobić na nie miejsce, miejsce na życie. Współczesny świat wymusza na nas dostosowanie się do nowych sytuacji, wyzwań i oczekiwań, jednak nasze mieszkania pozostają takie same. IKEA pokazuje, że wnętrza mogą się zmieniać razem z nami. Inspiruje, aby tworzyć przestrzenie, w których czujemy się dobrze, do których chętnie wracamy, chętnie zapraszamy gości i w których pokazujemy kim jesteśmy. Po prostu wnętrza, które żyją razem z nami. Życie to zmiany. Zrób na nie miejsce Na co chcesz mieć więcej miejsca w swoim życiu? Na relaks z książką, spotkania z przyjaciółmi, rodzinne uroczystości, pracę czy słodkie lenistwo? Wiemy, że każdy z tych elementów to ważna część życia naszych klientów.
   
   Katalog IKEA 2018 pokazuje, że czasem nawet mała zmiana pomaga znaleźć miejsce na to, co ważne.
Chcemy pomagać w codziennych zmianach – tych które nadchodzą niespodziewanie, i inspirować do kolejnych – spontanicznych lub dokładnie zaplanowanych. Inspiracją do nawet tych najmniejszych zmian są liczne propozycje wystroju wnętrz, pomysłowe produkty, innowacyjne projekty, inspirujące opowieści, a także felietony dotyczące urządzania. To wszystko na blisko 330 stronach. W tegorocznej odsłonie Katalogu IKEA 2018 w centrum uwagi znalazł się pokój dzienny, który jak soczewka skupia w sobie dynamikę życia w domu. W mgnieniu oka potrafi zmienić się w domowe SPA, jadalnię lub klubowy parkiet. W pokoju dziennym jest miejsce na wszystko to, na co tylko masz ochotę: zabawę, drzemkę, pracę, rozmowę, jedzenie. IKEA bliżej Szczecina i Zielonej Góry IKEA ceni czas swoich klientów, dlatego aby ułatwić dostęp do inspiracji i produktów, w tym roku uruchomiła w Polsce sprzedaż internetową mebli, a także od 31 sierpnia większości akcesoriów.
     Teraz IKEA Poznań jest dla mieszkańców Szczecina i Zielonej Góry dosłownie na wyciągniecie ręki, ponieważ realizuje zamówienia internetowe do tych miast. Szczecin i Zielona Góra, to wyjątkowe lokalizacje dla naszego sklepu. Poza Poznaniem, to właśnie stamtąd pochodzą nasi najwierniejsi klienci. Dlatego dla mieszkańców tych dwóch miast ustaliliśmy wyjątkowe warunki transportu z wniesieniem - ze sklepu wprost do mieszkania. Koszt transportu produktów do Szczecina i Zielonej Góry zaczyna się już od 49 złotych! Cena wyjściowa obejmuje zakupy do 50 kilogramów. Wydaje się niewiele? W tej cenie można przewieźć m.in.: kultowy fotel STRANDOMON, dywan KRÖNGE, stolik KVISTBRO - sporą część wyposażenie wnętrza z naszej katalogowej okładki!- podkreśla Karol Barcal, Dyrektor sklepu IKEA Poznań.
    To jeszcze nie wszystko! W tym roku także po raz pierwszy katalog IKEA trafi nie tylko do kilkuset tysięcy skrzynek pocztowych na terenie Poznania i okolic, ale także do domów i mieszkań w Szczecinie i Zielonej Górze!- dodaje Katarzyna Dutkiewicz, Kierownik ds. Marketingu IKEA Poznań. IKEA Poznań tworzy miejsce na życie Wspólne spędzanie czasu jest ważne dla wszystkich. Szczególnie dla najmłodszych, których dzieciństwo z różnych przyczyn nie przebiega idealnie.
   
   IKEA Poznań zaprosiła do współpracy Fundację Motylarnia z Poznania, Stowarzyszenie POLITES ze Szczecina oraz Stowarzyszenie Damy Radę z Zielonej Góry. Placówki pokazały nam swoje siedziby i przestrzenie wymagające remontu i wyposażenia. Podczas konferencji, zaproszeni goście zostali podzieleni na trzy zespoły. W każdym znalazł się przedstawiciel jednej z organizacji. Zespoły dostały bardzo odpowiedzialne zadanie – zaprojektowanie przestrzeni w siedzibie fundacji tak, aby jak najlepiej spełniała potrzeby jej podopiecznych.
      Na przygotowanej makiecie, oddającej rzeczywisty układ pomieszczenia, zespoły mogły wykorzystać wybrane elementy z asortymentu IKEA. Projekty oceniane były pod kątem kreatywności, wykorzystania produktów i dopasowania do potrzeb organizacji.
    Do końca listopada IKEA Poznań wyremontuje i urządzi przestrzeń dla Stowarzyszenia Damy Radę z Zielonej Góry- zwycięskiego projektu. Pozostałe dwa stowarzyszenia otrzymały karty upominkowe do IKEA o wartości trzech tysięcy złotych. Wsparcie to ma pomóc organizacjom w zrobieniu miejsca na wspólne spędzanie czasu, naukę i odpoczynek. W IKEA wierzymy, że każdy powinien mieć swoje miejsce na życie.
 
    Fakty i liczby na temat Katalogu IKEA 2018.
Wersja drukowana Liczba stron w wersji podstawowej: 324 + 4 strony okładki Liczba katalogów dystrybuowanych w Polsce: w okresie 21.08 – 10.09 br. do skrzynek pocztowych trafi ponad 6 mln sztuk katalogu. Po zakończeniu dystrybucji katalog będzie dostępny w sklepach w całej Polsce w ilości około 600 tys. egzemplarzy. W związku z rozwojem sprzedaży przez internet, katalog będzie dystrybuowany po raz pierwszy w Szczecinie i Zielonej Górze. Produkty cyfrowe w pakiecie katalogowym Liczba katalogów cyfrowych: 69 3 różne layouty zoptymalizowane pod kątem 3 rodzajów mediów (komputer stacjonarny, smartfon i Apple TV).
    Nazwa marki IKEA to akronim – skrót utworzony z pierwszych liter imienia, nazwiska oraz nazw farmy i parafii, skąd pochodzi założyciel firmy (Ingvar Kamprad Elmtaryd Agunnaryd). O IKEA Retail Celem IKEA Retail jest tworzenie lepszego codziennego życia dla wielu ludzi. Oferujemy dobre wzornictwo i funkcjonalne meble w przystępnej cenie. Dbamy o zrównoważony rozwój, realizując strategię People & Planet Positive. IKEA Retail jest godną zaufania, stabilną finansowo i stale rozwijającą się firmą. IKEA Retail w Polsce posiada obecnie dziewięć sklepów, które w roku finansowym 2016 odwiedziło prawie 28 milionów osób.
Data: 30.08.2017, godzina: 10:01:03.

WYDARZENIA
Warsaw Home 2017
Takich targów, na taką skalę jeszcze w Polsce nie było. Znakomite wzornictwo, wielcy producenci, gwiazdy designu i najlepsi architekci przyciągnęli na Warsaw Home tłumy zwiedzających.
Europejski Festiwal Szkła
Autorami projektu ”Play with Glass” – European Glass Festival są Anita Bialic oraz prof. Kazimierz Pawlak. Europejski Festiwal Szkła, włączony do aplikacji miasta Wrocław do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2016, jest organizowany od 2012 roku, w październiku, przez Fundację Fly with Art i Galerię BB w ścisłej współpracy z Gminą Wrocław, Akademią Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu oraz Związkiem Polskich Artystów Plastyków – Okręg Wrocławski.
METALMEX TRENDY I INNOWACJE 2017
Najnowsza oferta przemysłu meblarskiego i propozycje największych producentów w branży już 29.09.2017 podczas VIII edycji targów branżowych METALMEX 2017 TRENDY I INNOWACJE
archiwum
PORADY EKSPERTOW
Jak nie pokłócić się z żoną podczas meczu

Zagorzali kibice już szykują sobie miejsce na kanapie i rozgrzewają telewizory na rozpoczynające się lada chwila Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Wielu panów z chęcią wyłączyłoby się w tym czasie z obowiązków domowych na rzecz oglądania meczu. To niestety może prowadzić do awantury. Podpowiadamy, jak bezkonfliktowo przetrwać mistrzostwa w domu.

Kolory wnętrz - jak dobierać?

Jeżeli chcemy radykalnie zmienić wygląd naszego domu, najszybciej, najtaniej zrobimy to za pomocą farby. Jakie wybrać kolory do wnętrza?
archiwum
DEKORACJE
Wino to światło słońca uwięzione w wodzie
Rzekł tak Galileusz i kolejny raz miał rację. Ale co zrobić, by owe światło znajdowało się u nas w domu? Zrobić w nim winnicę!
Kinnarps na pokładzie Prometeusza i Deweloperskiej
Fotel Omni marki Materia znalazł się na pokładzie statku kosmicznego z najnowszej produkcji Ridleya Scotta – Prometeusz. Dużo więcej mebli Kinnarps'a stanowi wyposażenie lokalu DEWELOPERSKA przy placu C. Ratajskiego w Poznaniu.
archiwum
OGRÓD
Może i koniec lata, ale nie mebli ogrodowych!
Lubimy robić zakupy tam, gdzie są przeceny i wyprzedaże. Przeważnie chodzi o ubrania, ale czemu meble mają nie mieć takich promocji?
Meble ogrodowe
Znajdź swoją oazę.
Meble z technorattanu.
Eleganckie meble z technorattanu oprócz tego, że są praktyczne, są również
estetycznym i stylowym dodatkiem zarówno na tarasy jak i do wnętrz.
Ogród – zielona część naszego domu.

Z natury rzeczy ogród kojarzy nam się ze spokojem, wyciszeniem. Wprawdzie są także ogrody surowe i zimne, lecz nie pozbawione romantyzmu. W każdym ogrodzie powinno znaleźć się miejsce na typowo romantyczny kącik, w którym można się wyciszyć, zrelaksować, odciąć od nawału pracy. Nawet jeżeli mamy do dyspozycji niewielki kawałek terenu, warto go zagospodarować pod takim właśnie kątem.
archiwum