WIZUALIZACJEREKLAMA
Komputery, oprogramowanie, pozycjonowanie stron www - Poznan, Murowana Goslina, Suchy Las, Swarzedz
PARTNERZYFIRMY
Bertoni Decoration dystrybutor:
ARCO Sp. J.
ul. Partyzancka 186/190
95-200 Pabianice
T 042 225 24 80
F 042 225 24 95
arco@arco.net.pl
www.bertoni.sklep.pl
dekoracje


Bertoni to europejski producent innowacyjnych dekoracji ścian, opierający się na kompetencjach oraz doświadczeniu włoskich i polskich projektantów, artystów plastyków i specjalistów od dekoracji wnętrz (home design). Bertoni to unikatowe wzornictwo uwzględniające aktualne trendy i mody, to produkty o wysokiej innowacyjności technologicznej i aplikacyjnej.

BERTONI DECORATION jest firmą działającą od kilku lat na polskim rynku dekoracji. Bertoni to producent naklejek dekoracyjnych (samoprzylepnych) oraz systemu dekoracji za pomocą szablonów malarskich. Firma jako pierwsza w branży wprowadziła do systemu tymczasowy klej do szablonów oraz specjalistyczne farby akrylowe. Współpraca z grupą łódzkich artystów plastyków pozwoliła na opracowanie autorskich wzorów zarówno w naklejkach jak i szablonach. Nowością w ofercie jest połączenie naklejki z wieszaka naściennego (wzór „Piłkarz” i „Koszykarz”), co nadaje wyrobowi właściwości nie tylko zdobnicze, ale i użytkowe. Firma współpracuje z wieloma hurtowniami i punktami detalicznymi na terenie całej Polski. Firma otrzymała „Paszport do eksportu”, planuje rozwinąć współpracę z odbiorcami zagranicznymi. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego: www.bertoni.sklep.pl
WYDARZENIA
Warsaw Home 2017
Takich targów, na taką skalę jeszcze w Polsce nie było. Znakomite wzornictwo, wielcy producenci, gwiazdy designu i najlepsi architekci przyciągnęli na Warsaw Home tłumy zwiedzających.
Europejski Festiwal Szkła
Autorami projektu ”Play with Glass” – European Glass Festival są Anita Bialic oraz prof. Kazimierz Pawlak. Europejski Festiwal Szkła, włączony do aplikacji miasta Wrocław do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2016, jest organizowany od 2012 roku, w październiku, przez Fundację Fly with Art i Galerię BB w ścisłej współpracy z Gminą Wrocław, Akademią Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu oraz Związkiem Polskich Artystów Plastyków – Okręg Wrocławski.
METALMEX TRENDY I INNOWACJE 2017
Najnowsza oferta przemysłu meblarskiego i propozycje największych producentów w branży już 29.09.2017 podczas VIII edycji targów branżowych METALMEX 2017 TRENDY I INNOWACJE
archiwum
PORADY EKSPERTOW
Jak nie pokłócić się z żoną podczas meczu

Zagorzali kibice już szykują sobie miejsce na kanapie i rozgrzewają telewizory na rozpoczynające się lada chwila Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Wielu panów z chęcią wyłączyłoby się w tym czasie z obowiązków domowych na rzecz oglądania meczu. To niestety może prowadzić do awantury. Podpowiadamy, jak bezkonfliktowo przetrwać mistrzostwa w domu.

Kolory wnętrz - jak dobierać?

Jeżeli chcemy radykalnie zmienić wygląd naszego domu, najszybciej, najtaniej zrobimy to za pomocą farby. Jakie wybrać kolory do wnętrza?
archiwum
DEKORACJE
Wino to światło słońca uwięzione w wodzie
Rzekł tak Galileusz i kolejny raz miał rację. Ale co zrobić, by owe światło znajdowało się u nas w domu? Zrobić w nim winnicę!
Kinnarps na pokładzie Prometeusza i Deweloperskiej
Fotel Omni marki Materia znalazł się na pokładzie statku kosmicznego z najnowszej produkcji Ridleya Scotta – Prometeusz. Dużo więcej mebli Kinnarps'a stanowi wyposażenie lokalu DEWELOPERSKA przy placu C. Ratajskiego w Poznaniu.
archiwum
OGRÓD
Może i koniec lata, ale nie mebli ogrodowych!
Lubimy robić zakupy tam, gdzie są przeceny i wyprzedaże. Przeważnie chodzi o ubrania, ale czemu meble mają nie mieć takich promocji?
Meble ogrodowe
Znajdź swoją oazę.
Meble z technorattanu.
Eleganckie meble z technorattanu oprócz tego, że są praktyczne, są również
estetycznym i stylowym dodatkiem zarówno na tarasy jak i do wnętrz.
Ogród – zielona część naszego domu.

Z natury rzeczy ogród kojarzy nam się ze spokojem, wyciszeniem. Wprawdzie są także ogrody surowe i zimne, lecz nie pozbawione romantyzmu. W każdym ogrodzie powinno znaleźć się miejsce na typowo romantyczny kącik, w którym można się wyciszyć, zrelaksować, odciąć od nawału pracy. Nawet jeżeli mamy do dyspozycji niewielki kawałek terenu, warto go zagospodarować pod takim właśnie kątem.
archiwum