WIZUALIZACJEREKLAMA
Komputery, oprogramowanie, pozycjonowanie stron www - Poznan, Murowana Goslina, Suchy Las, Swarzedz
PARTNERZYFIRMY
Panda Trzebnica Sp. z o.o. ul. Milicka 23
55-100 Trzebnica
T 071 387 46 55
F 071 387-24-84
Infolinia: 0801 0801 81
www.panda.trzebnica.pl
urządzamy firmę


Firma Panda Trzebnica powstała w 1989 r. Od początku działalności skupia wokół siebie młodych, dynamicznych współpracowników, tworzących z pasją nowoczesne meble dla zakładów fryzjerskich, kosmetycznych oraz SPA. Atrakcyjne wzornictwo, rozwijanie poszczególnych wydziałów produkcyjnych oraz nowoczesne technologie pozwalają firmie Panda zajmować czołowe miejsce wśród polskich producentów oraz rozwijać eksport swoich wyrobów do krajów europejskich, jak również na inne kontynenty. 
Obecnie jesteśmy czołowym producentem nowoczesnych mebli oraz dostawcą kompleksowego wyposażenia dla salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Dzięki 21-letniemu doświadczeniu możemy zapewnić Państwu pełen profesjonalizm oraz elastyczność i życzliwość naszego personelu. Nasza najnowsza oferta to blisko 20 kolekcji z linii Exclusive i Business, kolekcje mebli dedykowanych (Matrix i Biolage) dziesiątki elementów wyposażenia salonów oraz setki towarów handlowych, pozwalających spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
Głównymi odbiorcami produktów i towarów firmy Panda są wieloletni i sprawdzeni partnerzy w postaci Autoryzowanych Przedstawicieli Handlowych oraz Dystrybutorów Kontraktowych. Gwarantują oni wysoką jakość dostaw towarów, komputerową aranżację wnętrz oraz ceny rekomendowane przez firmę Panda.
Firma Panda wchodzi w skład konsorcjum wdrażającego nowatorski program kompleksowego wyposażania wnętrz salonów fryzjerskich, kosmetycznych, spa&wellness, hoteli i pensjonatów "Partner Design".
WYDARZENIA
Warsaw Home 2017
Takich targów, na taką skalę jeszcze w Polsce nie było. Znakomite wzornictwo, wielcy producenci, gwiazdy designu i najlepsi architekci przyciągnęli na Warsaw Home tłumy zwiedzających.
Europejski Festiwal Szkła
Autorami projektu ”Play with Glass” – European Glass Festival są Anita Bialic oraz prof. Kazimierz Pawlak. Europejski Festiwal Szkła, włączony do aplikacji miasta Wrocław do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2016, jest organizowany od 2012 roku, w październiku, przez Fundację Fly with Art i Galerię BB w ścisłej współpracy z Gminą Wrocław, Akademią Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu oraz Związkiem Polskich Artystów Plastyków – Okręg Wrocławski.
METALMEX TRENDY I INNOWACJE 2017
Najnowsza oferta przemysłu meblarskiego i propozycje największych producentów w branży już 29.09.2017 podczas VIII edycji targów branżowych METALMEX 2017 TRENDY I INNOWACJE
archiwum
PORADY EKSPERTOW
Jak nie pokłócić się z żoną podczas meczu

Zagorzali kibice już szykują sobie miejsce na kanapie i rozgrzewają telewizory na rozpoczynające się lada chwila Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Wielu panów z chęcią wyłączyłoby się w tym czasie z obowiązków domowych na rzecz oglądania meczu. To niestety może prowadzić do awantury. Podpowiadamy, jak bezkonfliktowo przetrwać mistrzostwa w domu.

Kolory wnętrz - jak dobierać?

Jeżeli chcemy radykalnie zmienić wygląd naszego domu, najszybciej, najtaniej zrobimy to za pomocą farby. Jakie wybrać kolory do wnętrza?
archiwum
DEKORACJE
Wino to światło słońca uwięzione w wodzie
Rzekł tak Galileusz i kolejny raz miał rację. Ale co zrobić, by owe światło znajdowało się u nas w domu? Zrobić w nim winnicę!
Kinnarps na pokładzie Prometeusza i Deweloperskiej
Fotel Omni marki Materia znalazł się na pokładzie statku kosmicznego z najnowszej produkcji Ridleya Scotta – Prometeusz. Dużo więcej mebli Kinnarps'a stanowi wyposażenie lokalu DEWELOPERSKA przy placu C. Ratajskiego w Poznaniu.
archiwum
OGRÓD
Może i koniec lata, ale nie mebli ogrodowych!
Lubimy robić zakupy tam, gdzie są przeceny i wyprzedaże. Przeważnie chodzi o ubrania, ale czemu meble mają nie mieć takich promocji?
Meble ogrodowe
Znajdź swoją oazę.
Meble z technorattanu.
Eleganckie meble z technorattanu oprócz tego, że są praktyczne, są również
estetycznym i stylowym dodatkiem zarówno na tarasy jak i do wnętrz.
Ogród – zielona część naszego domu.

Z natury rzeczy ogród kojarzy nam się ze spokojem, wyciszeniem. Wprawdzie są także ogrody surowe i zimne, lecz nie pozbawione romantyzmu. W każdym ogrodzie powinno znaleźć się miejsce na typowo romantyczny kącik, w którym można się wyciszyć, zrelaksować, odciąć od nawału pracy. Nawet jeżeli mamy do dyspozycji niewielki kawałek terenu, warto go zagospodarować pod takim właśnie kątem.
archiwum