WIZUALIZACJEREKLAMA
Komputery, oprogramowanie, pozycjonowanie stron www - Poznan, Murowana Goslina, Suchy Las, Swarzedz
PARTNERZYFIRMY
Meblobuk sp.j. Meblobuk sp.j.
ul. Poznańska 71
60-185 Skórzewo
k/Poznania
T 061 814 39 33 info
@meblobuk.com.pl
www.meblobuk.com.pl
kuchnie
salon


Firma Meblobuk jest jednym z większych producentów mebli kuchennych oraz jedną z najprężniej rozwijających się firm w Polsce. W tym roku obchodzimy dwudziestolecie działalności. Głównym naszym celem jest rozwój oraz zapewnienie naszym klientom w kraju jak i również za granicą wysokiej jakości mebli kuchennych.
Obsługujemy głównie klientów indywidualnych. Każda realizowana kuchnia powstaje najpierw jako projekt, wykonany przez naszych projektantów. Następnie projekt jest urzeczywistniany i kończony montażem kuchni i sprzętu AGD w domu klienta.
Warto dodać, że jesteśmy firmą zatrudniającą osoby niepełnosprawne, dając im możliwość spełniania zawodowego. Posiadamy status zakładu pracy chronionej.
Wysoka jakość produkowanych przez nas mebli sprawiła, że zaufało nam już wielu Polaków. Właśnie dzięki nim po raz trzeci zostaliśmy uznani za jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce oraz zaproszeni do Klubu Gazel Biznesu. Nie osiadamy jednak na laurach, mamy zamiar dalej się rozwijać i stworzyć nowe miejsca pracy.
Ważnym etapem dynamicznego rozwoju firmy było przejęcie części kompleksu dawnych Jarocińskich Fabryk Mebli. Dzięki temu rozpoczęliśmy własną produkcję frontów z drewna naturalnego. Dziś oprócz frontów drewnianych nasz oddział w Jarocinie produkuje również stoły oraz meble przeznaczone na export.
Warto podkreślić że nasza linia produkcyjna przeszła niedawno szereg zmian organizacyjnych. Wszystko po to by jeszcze poprawić jakość naszych wyrobów. Każdy nasz produkt ma w pełni zadowolić naszego klienta, oraz stanowić dobra wizytówkę naszej firmy.
WYDARZENIA
Warsaw Home 2017
Takich targów, na taką skalę jeszcze w Polsce nie było. Znakomite wzornictwo, wielcy producenci, gwiazdy designu i najlepsi architekci przyciągnęli na Warsaw Home tłumy zwiedzających.
Europejski Festiwal Szkła
Autorami projektu ”Play with Glass” – European Glass Festival są Anita Bialic oraz prof. Kazimierz Pawlak. Europejski Festiwal Szkła, włączony do aplikacji miasta Wrocław do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2016, jest organizowany od 2012 roku, w październiku, przez Fundację Fly with Art i Galerię BB w ścisłej współpracy z Gminą Wrocław, Akademią Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu oraz Związkiem Polskich Artystów Plastyków – Okręg Wrocławski.
METALMEX TRENDY I INNOWACJE 2017
Najnowsza oferta przemysłu meblarskiego i propozycje największych producentów w branży już 29.09.2017 podczas VIII edycji targów branżowych METALMEX 2017 TRENDY I INNOWACJE
archiwum
PORADY EKSPERTOW
Jak nie pokłócić się z żoną podczas meczu

Zagorzali kibice już szykują sobie miejsce na kanapie i rozgrzewają telewizory na rozpoczynające się lada chwila Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Wielu panów z chęcią wyłączyłoby się w tym czasie z obowiązków domowych na rzecz oglądania meczu. To niestety może prowadzić do awantury. Podpowiadamy, jak bezkonfliktowo przetrwać mistrzostwa w domu.

Kolory wnętrz - jak dobierać?

Jeżeli chcemy radykalnie zmienić wygląd naszego domu, najszybciej, najtaniej zrobimy to za pomocą farby. Jakie wybrać kolory do wnętrza?
archiwum
DEKORACJE
Wino to światło słońca uwięzione w wodzie
Rzekł tak Galileusz i kolejny raz miał rację. Ale co zrobić, by owe światło znajdowało się u nas w domu? Zrobić w nim winnicę!
Kinnarps na pokładzie Prometeusza i Deweloperskiej
Fotel Omni marki Materia znalazł się na pokładzie statku kosmicznego z najnowszej produkcji Ridleya Scotta – Prometeusz. Dużo więcej mebli Kinnarps'a stanowi wyposażenie lokalu DEWELOPERSKA przy placu C. Ratajskiego w Poznaniu.
archiwum
OGRÓD
Może i koniec lata, ale nie mebli ogrodowych!
Lubimy robić zakupy tam, gdzie są przeceny i wyprzedaże. Przeważnie chodzi o ubrania, ale czemu meble mają nie mieć takich promocji?
Meble ogrodowe
Znajdź swoją oazę.
Meble z technorattanu.
Eleganckie meble z technorattanu oprócz tego, że są praktyczne, są również
estetycznym i stylowym dodatkiem zarówno na tarasy jak i do wnętrz.
Ogród – zielona część naszego domu.

Z natury rzeczy ogród kojarzy nam się ze spokojem, wyciszeniem. Wprawdzie są także ogrody surowe i zimne, lecz nie pozbawione romantyzmu. W każdym ogrodzie powinno znaleźć się miejsce na typowo romantyczny kącik, w którym można się wyciszyć, zrelaksować, odciąć od nawału pracy. Nawet jeżeli mamy do dyspozycji niewielki kawałek terenu, warto go zagospodarować pod takim właśnie kątem.
archiwum