WIZUALIZACJEREKLAMA
Komputery, oprogramowanie, pozycjonowanie stron www - Poznan, Murowana Goslina, Suchy Las, Swarzedz
PARTNERZYSYPIALNIA
Sypialnia jak ze snu
Sypialnia jest szczególnym pomieszczeniem w naszym domu. Decyzja odnośnie pokoju, który na nią przeznaczymy, powinna być poprzedzona rozważeniem paru istotnych kwestii.

Pierwszą z nich jest lokalizacja mieszkania wobec stron świata. Dla tak zwanych „rannych ptaszków”, czy też osób, które lubią być budzone promieniami słońca, sugerowałabym sypialnię po stronie wschodniej. Z kolei dla tych, którzy wolą sypiać w warunkach ciemni, ale mimo wszystko preferują stronę wschodnią, rolety zewnętrze są w stanie rozwiązać ów problem. Niezmienny jest jednak fakt, iż pomieszczenia strony wschodniej zawsze będzie charakteryzowała wyższa temperatura w godzinach porannych. Strona zachodnia jest odpowiednio bardziej zaciemniona, ale i chłodniejsza. Kolejną sprawą jest usytuowanie sypialni względem innych pomieszczeń. Możemy tu stosować się do uniwersalnej zasady, czyli odseparowania sypialni od innych wnętrz. Powinno być to przecież miejsce ustronne, zaciszne, do którego nie dobiegają odgłosy z salonu, ani też kuchenne aromaty.

W momencie podejmowania decyzji, odrzućmy chwilowo powyższe wskazówki, kierując się wpierw tym co nasza intuicja nam podpowiada – każde pomieszczenie ma swój osobliwy charakter. Następnie sumując wszystko dokonajmy najkorzystniejszego wyboru. Zadanie prezentuje się prościej w przypadku osób wprowadzających się do mieszkania w stanie surowym. Trudniej sprawa może wyglądać dla tych którzy podejmują się generalnego remontu lokum. W grę może wówczas wchodzić rozbieranie lub przestawianie ścianek działowych, a sugerowanie lokalizacji pomieszczeń przez obecnie istniejące, może ograniczyć nasze pole wyobraźni. W takiej sytuacji korzystanie z pomocy architekta lub dekoratora wnętrz, może okazać się genialnym posunięciem.

Data: 09.12.2010, godzina: 13:05:00. Autor: Gabriela Włodarczyk

WYDARZENIA
Warsaw Home 2017
Takich targów, na taką skalę jeszcze w Polsce nie było. Znakomite wzornictwo, wielcy producenci, gwiazdy designu i najlepsi architekci przyciągnęli na Warsaw Home tłumy zwiedzających.
Europejski Festiwal Szkła
Autorami projektu ”Play with Glass” – European Glass Festival są Anita Bialic oraz prof. Kazimierz Pawlak. Europejski Festiwal Szkła, włączony do aplikacji miasta Wrocław do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2016, jest organizowany od 2012 roku, w październiku, przez Fundację Fly with Art i Galerię BB w ścisłej współpracy z Gminą Wrocław, Akademią Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu oraz Związkiem Polskich Artystów Plastyków – Okręg Wrocławski.
METALMEX TRENDY I INNOWACJE 2017
Najnowsza oferta przemysłu meblarskiego i propozycje największych producentów w branży już 29.09.2017 podczas VIII edycji targów branżowych METALMEX 2017 TRENDY I INNOWACJE
archiwum
PORADY EKSPERTOW
Jak nie pokłócić się z żoną podczas meczu

Zagorzali kibice już szykują sobie miejsce na kanapie i rozgrzewają telewizory na rozpoczynające się lada chwila Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Wielu panów z chęcią wyłączyłoby się w tym czasie z obowiązków domowych na rzecz oglądania meczu. To niestety może prowadzić do awantury. Podpowiadamy, jak bezkonfliktowo przetrwać mistrzostwa w domu.

Kolory wnętrz - jak dobierać?

Jeżeli chcemy radykalnie zmienić wygląd naszego domu, najszybciej, najtaniej zrobimy to za pomocą farby. Jakie wybrać kolory do wnętrza?
archiwum
DEKORACJE
Wino to światło słońca uwięzione w wodzie
Rzekł tak Galileusz i kolejny raz miał rację. Ale co zrobić, by owe światło znajdowało się u nas w domu? Zrobić w nim winnicę!
Kinnarps na pokładzie Prometeusza i Deweloperskiej
Fotel Omni marki Materia znalazł się na pokładzie statku kosmicznego z najnowszej produkcji Ridleya Scotta – Prometeusz. Dużo więcej mebli Kinnarps'a stanowi wyposażenie lokalu DEWELOPERSKA przy placu C. Ratajskiego w Poznaniu.
archiwum
OGRÓD
Może i koniec lata, ale nie mebli ogrodowych!
Lubimy robić zakupy tam, gdzie są przeceny i wyprzedaże. Przeważnie chodzi o ubrania, ale czemu meble mają nie mieć takich promocji?
Meble ogrodowe
Znajdź swoją oazę.
Meble z technorattanu.
Eleganckie meble z technorattanu oprócz tego, że są praktyczne, są również
estetycznym i stylowym dodatkiem zarówno na tarasy jak i do wnętrz.
Ogród – zielona część naszego domu.

Z natury rzeczy ogród kojarzy nam się ze spokojem, wyciszeniem. Wprawdzie są także ogrody surowe i zimne, lecz nie pozbawione romantyzmu. W każdym ogrodzie powinno znaleźć się miejsce na typowo romantyczny kącik, w którym można się wyciszyć, zrelaksować, odciąć od nawału pracy. Nawet jeżeli mamy do dyspozycji niewielki kawałek terenu, warto go zagospodarować pod takim właśnie kątem.
archiwum