WIZUALIZACJEREKLAMA
Komputery, oprogramowanie, pozycjonowanie stron www - Poznan, Murowana Goslina, Suchy Las, Swarzedz
PARTNERZYPRZEDPOKÓJ
Zamiast szafy - wieszak
Bardzo często zdarza się, że w wąskich lub nieustawnych przedpokojach brakuje miejsca na szafę. W takich pomieszczeniach szafa nie sprawdza się. Nawet gdybyśmy próbowali ustawić ją  stracilibyśmy na tym tylko czas i energię, a szafa tylko zajmie nam nie potrzebnie dużo miejsca. Jedynym rozwiązaniem jest zakupienie bardzo praktycznego  i dobrze dobranego wieszaka.

Warto zdecydować się na wieszak, ponieważ nie zajmuje tyle miejsca i przestrzeń . Wieszaki teraz są w modzie. Stały się elementem dekoracyjnym przedpokoju.  Są różnego rodzaju m.in. : stojące, mocowane lub przystawiane do ściany.

Stojące są bardzo funkcjonalne, ale również „wtapiają się” w układ ścianek przedpokoju. Takie wieszaki mogą mieć różne formy. W zależności od upodobania producenta. Jeden Holenderskich producent VT WONEN od lat zajmuje się produkcją wieszaków i nie tylko.  Posiada on  ogromną ilość projektów i pomysłów. 

Mocowane lub przystawiany do ściany takie wieszaki najczęściej wykonywane są z płyty meblowej, sklejki, bądź rattanowej plecionki. Ochronią ścianę pokrytą farbą lub niezbyt trwałą tapetą przed zniszczeniem, spowodowanym ciągłym kontaktem z odzieżą. Wieszak taki może mieć półkę , a nawet łączyć się z dolną częścią –szafką na buty.

Warto przed zakupieniem sprawdzić czy wieszaki są użyteczne i praktyczne w użyciu. Czy będzie można swobodnie powiesić płacz  lub ubranie.  Uwagę warto także zwrócić czy

mebel jest starannie wykończony : elementy nie mogą mieć ostrych krawędzi, które mogłyby uszkodzić odzież. Najważniejszym kryterium przy wyborze wieszaka któregokolwiek jest liczba osób korzystających : dla każdego trzeba przewidzieć 2-3 haczyków.                                                                                                                                      101 WOONIDEEEN/VNU SYNDICATION

Data: 17.01.2011, godzina: 15:14:41. Autor: J.Rak

WYDARZENIA
Warsaw Home 2017
Takich targów, na taką skalę jeszcze w Polsce nie było. Znakomite wzornictwo, wielcy producenci, gwiazdy designu i najlepsi architekci przyciągnęli na Warsaw Home tłumy zwiedzających.
Europejski Festiwal Szkła
Autorami projektu ”Play with Glass” – European Glass Festival są Anita Bialic oraz prof. Kazimierz Pawlak. Europejski Festiwal Szkła, włączony do aplikacji miasta Wrocław do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2016, jest organizowany od 2012 roku, w październiku, przez Fundację Fly with Art i Galerię BB w ścisłej współpracy z Gminą Wrocław, Akademią Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu oraz Związkiem Polskich Artystów Plastyków – Okręg Wrocławski.
METALMEX TRENDY I INNOWACJE 2017
Najnowsza oferta przemysłu meblarskiego i propozycje największych producentów w branży już 29.09.2017 podczas VIII edycji targów branżowych METALMEX 2017 TRENDY I INNOWACJE
archiwum
PORADY EKSPERTOW
Jak nie pokłócić się z żoną podczas meczu

Zagorzali kibice już szykują sobie miejsce na kanapie i rozgrzewają telewizory na rozpoczynające się lada chwila Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Wielu panów z chęcią wyłączyłoby się w tym czasie z obowiązków domowych na rzecz oglądania meczu. To niestety może prowadzić do awantury. Podpowiadamy, jak bezkonfliktowo przetrwać mistrzostwa w domu.

Kolory wnętrz - jak dobierać?

Jeżeli chcemy radykalnie zmienić wygląd naszego domu, najszybciej, najtaniej zrobimy to za pomocą farby. Jakie wybrać kolory do wnętrza?
archiwum
DEKORACJE
Wino to światło słońca uwięzione w wodzie
Rzekł tak Galileusz i kolejny raz miał rację. Ale co zrobić, by owe światło znajdowało się u nas w domu? Zrobić w nim winnicę!
Kinnarps na pokładzie Prometeusza i Deweloperskiej
Fotel Omni marki Materia znalazł się na pokładzie statku kosmicznego z najnowszej produkcji Ridleya Scotta – Prometeusz. Dużo więcej mebli Kinnarps'a stanowi wyposażenie lokalu DEWELOPERSKA przy placu C. Ratajskiego w Poznaniu.
archiwum
OGRÓD
Może i koniec lata, ale nie mebli ogrodowych!
Lubimy robić zakupy tam, gdzie są przeceny i wyprzedaże. Przeważnie chodzi o ubrania, ale czemu meble mają nie mieć takich promocji?
Meble ogrodowe
Znajdź swoją oazę.
Meble z technorattanu.
Eleganckie meble z technorattanu oprócz tego, że są praktyczne, są również
estetycznym i stylowym dodatkiem zarówno na tarasy jak i do wnętrz.
Ogród – zielona część naszego domu.

Z natury rzeczy ogród kojarzy nam się ze spokojem, wyciszeniem. Wprawdzie są także ogrody surowe i zimne, lecz nie pozbawione romantyzmu. W każdym ogrodzie powinno znaleźć się miejsce na typowo romantyczny kącik, w którym można się wyciszyć, zrelaksować, odciąć od nawału pracy. Nawet jeżeli mamy do dyspozycji niewielki kawałek terenu, warto go zagospodarować pod takim właśnie kątem.
archiwum