WIZUALIZACJEREKLAMA
Komputery, oprogramowanie, pozycjonowanie stron www - Poznan, Murowana Goslina, Suchy Las, Swarzedz
PARTNERZYSALON
Magnum Parket
Magnum Parket a.s. jest jednym z czołowych producentów podłóg drewnianych w Europie,a  produkty obecne są na rynkach całego świata.
Produkcja odbywa się w fabrykach o najbardziej zaawansowanych technologicznie liniach produkcyjnych, co gwarantuje uzyskanie najlepszego produktu. Obecnie rocznie produkuje się milion metrów kwadratowych podłóg trójwarstwowych. Magnum Parket a.s w Polsce jest obecna od 2002.Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem dystrybutorów, którym przyświeca najwyższy standard sprzedaży, serwisu i obsługi klienta. Sprzedaż odbywa się w firmowych salonach „Magnum drewniane podłogi” jak również poprzez punkty patronackie.
 Firma zawsze stara sie indywidualnie podejść do każdego Klienta, którego od początku, aż po zamontowanie podłogi otacza opieką koordynatora regionalnego.Kolekcja podłóg to kilkadziesiąt gatunków drewna pochodzących z całego świata. Produkują z nich ponad 190 wzorów podłóg w 600 wariantach. Jako jedyny producent posiadają własny serwis i własne ekipy parkieciarzy , samemu montujac swoje podłogi. Zapewniają serwis podczas całego okresu użytkowania podłóg.
Podłogi podzielone są na kolekcje:
• kolekcja podstawowa – popularne gatunki drzew w pięciu klasyfikacjach
• kolekcja egzotyczna - drewno pochodzące z Azji, Afryki lub Ameryki Południowej, wszystkie gatunki charakteryzują się dużą twardością i odpornością na uszkodzenia
• kolekcja rochade - unikalny system kompozycji ręcznie składanych lameli o szerokości 5 mm, w wielu wariantach kolorystycznych z wykorzystaniem bardzo róźnych gatunków drewna
• kolekcja amo - w wyniku obróbki naturalny kolor dębu ulega zmianie – drewno zyskuje głęboki, niemal czarny kolor.
• kolekcja thermo - drewno poddane obróbce termicznej powietrzem o temperaturze od 160-190°C, wysoka temperatura powoduje zmniejszenie wewnętrznego ciśnienia struktury drewna (dewitalizacja)
 • kolekcja barwiona - drewno barwione na odpowiednio dobrany kolor – od delikatnego odcienia czerwieni po ciemny brąz, kolekcja pozwala na dopasowanie odcienia do każdego wystroju wnętrza
• kolekcja szczotkowana- szczotkowanie zewnętrznej warstwy drewna podkreśla jego strukturę, wykorzystuje się stalowe lub nylonowe szczotki
• kolekcja extreme - wyjątkowa kole cja nowych podłóg poddanych specjalnej obróbce, każdy element obrabiany jest ręcznie, co daje oryginalny i niepowtarzalny efekt
• kolekcja creative – podłogi stworzone na indywialne zamówienie, tu tylko wyobraźnia jest ograniczeniem
Więcej informacji na temat tego rozwiązania i produktów udziela projektant wnetrz mgr inż. arch. Agnieszka Tyma 791 763 794 a.tyma@salon-mieszkaniowy.pl
Data: 20.04.2011, godzina: 12:06:36. Autor: materiały prasowe Magnum Parketmagnum parket

WYDARZENIA
Warsaw Home 2017
Takich targów, na taką skalę jeszcze w Polsce nie było. Znakomite wzornictwo, wielcy producenci, gwiazdy designu i najlepsi architekci przyciągnęli na Warsaw Home tłumy zwiedzających.
Europejski Festiwal Szkła
Autorami projektu ”Play with Glass” – European Glass Festival są Anita Bialic oraz prof. Kazimierz Pawlak. Europejski Festiwal Szkła, włączony do aplikacji miasta Wrocław do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2016, jest organizowany od 2012 roku, w październiku, przez Fundację Fly with Art i Galerię BB w ścisłej współpracy z Gminą Wrocław, Akademią Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu oraz Związkiem Polskich Artystów Plastyków – Okręg Wrocławski.
METALMEX TRENDY I INNOWACJE 2017
Najnowsza oferta przemysłu meblarskiego i propozycje największych producentów w branży już 29.09.2017 podczas VIII edycji targów branżowych METALMEX 2017 TRENDY I INNOWACJE
archiwum
PORADY EKSPERTOW
Jak nie pokłócić się z żoną podczas meczu

Zagorzali kibice już szykują sobie miejsce na kanapie i rozgrzewają telewizory na rozpoczynające się lada chwila Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Wielu panów z chęcią wyłączyłoby się w tym czasie z obowiązków domowych na rzecz oglądania meczu. To niestety może prowadzić do awantury. Podpowiadamy, jak bezkonfliktowo przetrwać mistrzostwa w domu.

Kolory wnętrz - jak dobierać?

Jeżeli chcemy radykalnie zmienić wygląd naszego domu, najszybciej, najtaniej zrobimy to za pomocą farby. Jakie wybrać kolory do wnętrza?
archiwum
DEKORACJE
Wino to światło słońca uwięzione w wodzie
Rzekł tak Galileusz i kolejny raz miał rację. Ale co zrobić, by owe światło znajdowało się u nas w domu? Zrobić w nim winnicę!
Kinnarps na pokładzie Prometeusza i Deweloperskiej
Fotel Omni marki Materia znalazł się na pokładzie statku kosmicznego z najnowszej produkcji Ridleya Scotta – Prometeusz. Dużo więcej mebli Kinnarps'a stanowi wyposażenie lokalu DEWELOPERSKA przy placu C. Ratajskiego w Poznaniu.
archiwum
OGRÓD
Może i koniec lata, ale nie mebli ogrodowych!
Lubimy robić zakupy tam, gdzie są przeceny i wyprzedaże. Przeważnie chodzi o ubrania, ale czemu meble mają nie mieć takich promocji?
Meble ogrodowe
Znajdź swoją oazę.
Meble z technorattanu.
Eleganckie meble z technorattanu oprócz tego, że są praktyczne, są również
estetycznym i stylowym dodatkiem zarówno na tarasy jak i do wnętrz.
Ogród – zielona część naszego domu.

Z natury rzeczy ogród kojarzy nam się ze spokojem, wyciszeniem. Wprawdzie są także ogrody surowe i zimne, lecz nie pozbawione romantyzmu. W każdym ogrodzie powinno znaleźć się miejsce na typowo romantyczny kącik, w którym można się wyciszyć, zrelaksować, odciąć od nawału pracy. Nawet jeżeli mamy do dyspozycji niewielki kawałek terenu, warto go zagospodarować pod takim właśnie kątem.
archiwum